اخبار سیاسی

سیر نزولی آمار های کرونایی در استان تهران

استاندار تهران با تاکید بر لزوم ترغیب و تشویق شهروندان برای تزریق دز دوم و سوم واکسن از سیر نزولی آمار های کرونایی در استان تهران اطلاع داد.

5 خرداد 1401

سرمربی آمریکا: بازی سخت و جوانمردانه با ایران بهترین نشانه دوستی است

گرگ بلهارتر درباره تقابل با ایران در جام جهانی 2022 قطر به صحبت پرداخت و مطرح کرد تنها به جنبه های فوتبالی آن فکر می کند.

4 خرداد 1401

اهمیت طرح میراب معاصر با هدف بهینه سازی مصرف آب

خبرگزاری خبرنگاران-مدیرعامل شرکت ایده نورد،گفت:طرح میراب معاصر با هدف ایجاد فرهنگ بهینه سازی درمصرف آب میتواند راهگشاری معضل بی آبی در کشور باشد.

31 اردیبهشت 1401

فروش آپارتمان رونالدو در برج ترامپ

کریستیانو رونالدو در این فصل نه فقط از نظر ورزشی افت محسوسی داشته، بلکه از نظر مالی هم متحمل ضرر و زیان قابل توجه شده است.

17 اردیبهشت 1401

معارفه مدیران کل ورزشی و فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

به گزارش خبرنگاران، محمد چکشیان در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل ورزشی و فرهنگی که با حضور سید علی موسوی جم مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی برگزار گشت، افزود: در بحث ورزش کارگری چند نکته مهم هست که بایستی همه باهم کمک کنیم تا یک اتفاق جدیدی بیفتد.

11 اردیبهشت 1401

اعتراض استقلال به قیمت گذاری خصوصی سازی

تهران (پانا) - معاون حقوقی باشگاه استقلال از اعتراض این باشگاه به فرایند قیمت گذاری اطلاع داد.

8 اردیبهشت 1401

وعده عجیب وزیر در روز هایی که اجاره مسکن رکورد زده است!

در حالی که پس از 15 سال هنوز پرونده مسکن مهر به صورت کامل بسته نشده و زیرساخت و امکانات عمومی تعدادی از این واحد ها تکمیل نشده است، رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی وعده عجیب جشن انتها مستاجری را داده و گفته است وضع مسکن ایرانی ها بهتر از اروپایی ها می گردد!

6 اردیبهشت 1401

قاسمی: عمر مفید بسیاری از خودرو های مسافری تمام شده است ، مسوول جان مردم هستیم

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه عمر مفید بسیاری از خودرو های مسافری تمام شده است گفت: تردد این خودرو ها با عمر بالا باعث ایجاد خطر برای مسافران و خودرو های دیگر می گردد که باید حتما این ناوگان نوسازی گردد.

5 اردیبهشت 1401

تیم مذاکره کننده دولت در مذاکرات هسته ای با قدرت پیش می فرایند

تهران (پانا) - رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت در مذاکرات هسته ای دولت آقای رئیسی و تیم مذاکره نماینده با قدرت پیش می فرایند و مذاکره می نمایند.

4 اردیبهشت 1401

گلر مغضوب استقلالی ها شاگرد یحیی می گردد؟

رشید مظاهری این روز ها شرایط خوبی در استقلال ندارد و نامش حتی در فهرست ذخیره های تیمش هم قرار نمی گیرد. مسائل رشید و استقلال از فسخ ناگهانی قراردادش پیش از ملاقات با الهلال شروع شد و پس از آن مجیدی دیگر به گلر سابقا ملی پوش خود اعتماد نکرد.

19 فروردین 1401

واگذاری تراکتور، به نام هوادار به کام نماینده!

در حالی که هواداران تراکتور نگران آینده و فرایند واگذاری تیم مورد علاقه شان هستند اما نمایندگان مجلس شورای اسلامی از این ماجرای برای مطرح کردن خودشان استفاده کرده اند.

3 اسفند 1400

وزیر کار زیر تیغ جراحی رفت

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در یادداشتی در فضای مجازی از جراحی مینیسک پای راست خود در بیمارستان میلاد اطلاع داد.

1 اسفند 1400

واکنش مدیر عامل مترو به تصویر جنجالی

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو در واکنش به انتشار عکس هایی از متروخوابی واکنش نشان داد.

19 بهمن 1400

مدرسه 3 کلاسه گواتامک سیستان و بلوچستان مرداد سال جاری به بهره برداری رسید

تهران (پانا) - مدرسه 3 کلاسه محمدرسول الله(ص) روستای گواتامک شهرستان خاش به همت حاج اکبر ابراهیمی خیر مدرسه ساز و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مردادماه سال جاری به بهره برداری رسید و دانش آموزان این روستا از مهر ماه 1400 در این مدرسه نوساز درس...

10 بهمن 1400

شروع طرح جهش ملی مسکن در لرستان

جلسه شورای مسکن استان به ریاست استاندار لرستان و با موضوع اجرای طرح جهش ملی مسکن در لرستان برگزار گردید.

8 بهمن 1400

حمایت از توسعه شرکت های دانش بنیان در حوزه سلامت

تهران (پانا) - معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت توسعه و ارتقای پژوهش های بنیادی و توسعه ای مرتبط با سلامت و زیست فناوری از برنامه های مهم وزارت بهداشت است.

30 دی 1400

الهیان: فیاضی تفکر راهبردی و تحولی دارد

نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه برای آموزش و پرورش مدیر انقلابی و جهادی می خواهیم تا رویکرد تحولی در این وزارتخانه ایجاد کند گفت: آقای فیاضی تفکر راهبردی برای این کار دارد.

7 دی 1400

نگاهی به سه گانه نون خ

برگ برنده سه گانه نون خ اعتماد کارگردانش سعید آقاخانی به بازیگران ناشناخته اما مستعد استانی است. آقاخانی هرچقدر جسارت به خرج داده و اعتماد بیشتری به این بازیگران نموده، جواب بهتری گرفته و سریالش مجذوب کننده تر و پرمخاطب تر شده است.

27 آذر 1400

بلینکن: آمریکا مطمئن خواهد شد که تایوان ابزارهای دفاع از خودش را دارد

وزیر خارجه آمریکا روز یکشنبه در اظهاراتی گفت، ایالات متحده می خواهد مطمئن گردد که تایوان توانایی دفاع از خودش را در صورت مورد حمله قرار گرفتن، خواهد داشت.

5 آذر 1400

آنالیز لایحه بودجه و ارائه پیشنهاد تبصره های نو برای لایحه بودجه 1401 از سوی استان ها

تهران (پانا) - معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با ارسال بخشنامه ای به استان ها از ادارات کل آموزش و پرورش درخواست کرد تا ضمن آنالیز لایحه بودجه 1401 پیشنهادهای خود را در قالب تبصره های الحاقی نو ارائه نمایند.

3 آذر 1400
تعداد: (212)