همه اخبار و مقاله ها

استاندار قم آماده باش مقابله با سیلاب گفت

استاندار قم با توجه به بارش های شدید باران، برای مقابله با سیلاب احتمالی همه دستگاه ای اجرایی استان را آماده باش کامل داد.

13 خرداد 1399

از 23 فروردین صرفا مشاغل غیر پرریسک در تهران مجاز به فعالیت اند

کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا در اطلاعیه طرح فاصله گذاری هوشمند، جزییات جدید فعالیت های صنفی را برای اطلاع رسانی به عموم مردم منتشر کرد.

11 خرداد 1399

ترودو: فشارهایمان به آمریکا برای ارسال محموله ماسک را ادامه خواهیم داد

نخست وزیر کانادا گفت، کشورش به تلاش برای متقاعد کردن آمریکا برای قطع جلوگیری هایش از صادرات محموله های کالاهای پزشکی مخصوص مبارزه با شیوع ویروس کرونا ادامه می دهد.

10 خرداد 1399

خبرنگاران طرح کاهش زنجیره انتقال کرونا تا خاتمه فروردین ادامه دارد

تهران- خبرنگاران- کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه ای اعلام کرد که اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا (فاصله گذاری اجتماعی) تا پایان فروردین امسال ادامه دارد.

9 خرداد 1399

کلاهبرداری با ترفند شرکت در مسابقات تلفنی با حضور افراد سرشناس

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا درباره کلاهبرداری با تماس های مشکوک مبنی بر شرکت در مسابقات رادیویی و تلویزیونی توسط افراد سودجو، به کاربران هشدار داد.

9 خرداد 1399

خبرنگاران کارآزمایی بالینی داروی درمان کرونا در کشور آغاز شد

تهران- خبرنگاران- محققان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با توجه به تایید برخی تحقیقات در باره اثرگذاری داروی فاویپیراویر بر ویروس کرونا، کارآزمایی بالینی این دارو را آغاز کردند.

7 خرداد 1399

کلاس های مجازی دانشگاه آزاد کرمان به علت کندی اینترنت برگزار نشد

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد کرمان گفت: کندی سرعت اینترنت عامل اصلی برگزار نشدن کلاس های مجازی دانشگاه آزاد کرمان است و مسائل زیرساخت های آموزش مجازی در اختیار ما نیست.

6 خرداد 1399

ایران در رده دوم آسیا و 33 دنیا ایستاد، بلژیک تیم اول باقی ماند

تیم ملی فوتبال ایران در رده بندی دنیای در رتبه 33 دنیا و دوم آسیا نهاده شد و بلژیک رده اول را به خود اختصاص داد.

5 خرداد 1399

پیشنهادات جدید استانداری برای جمع آوری معتادان از سطح شهر

استاندار تهران با اشاره به تکلیف شهرداری تهران جهت ایجاد مراکز توانمندسازی معتادان از ارائه پیشنهادات مبنی بر جمع آوری و تمدید نگهداری معتادان متجاهر در مراکز ماده 16 اطلاع داد.

4 خرداد 1399

بازدهی 2 درصدی در شروع بورس ، 1.3 هزار میلیارد تومان معامله در 40 دقیقه

به گزارش تجارت نیوز، شاخص بازار سهام در 40 دقیقه ابتدایی فعالیت خود با بیش از 10 هزار واحد رشد بازدهی حدود دو درصدی را ثبت کرد.

4 خرداد 1399

شرایط آب و هوا در 15 فروردین 99

برای روز های جمعه و شنبه در شمال شرق وشرق کشور بارش باران گاهی بارعد و برق و وزش باد و در ارتفاعات جنوب شرق رگبار پراکنده پیش بینی می شود.

2 خرداد 1399

تدابیر ویژه برای عدم ابتلا بیماران پیوندی به ویروس کرونا

مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: حضور بیماران پیوند کبد را در بیمارستان به حداقل ممکن رساندیم تا این بیماران زمینه ابتلا کمتری به ویروس کرونا پیدا نمایند.

1 خرداد 1399

دستبرد کرونا به متکدیان و بچه ها کار

شبیخون وحشت انگیز کرونا نه فقط دخل کسبه و اهالی بازار را خالی نموده که حتی متکدیان و بچه ها کار هم این روزها به ندرت پولی به چشم می بینند.

31 اردیبهشت 1399

آشنایی با روش های یادگیری چند زبان همزمان

فراگیری یک زبان جدید، به غیر از زبان مادری برای بسیاری از افراد کاری سخت بوده و گاهی اوقات حتی غیرممکن به نظر می رسد. این افراد علیرغم علاقه ای که به فراگیری زبان جدید دارند، اغلب در همان ابتدای راه باز می مانند و نمی توانند این جهت را تا سرانجام دنبال...

30 اردیبهشت 1399

راهکارهای مقابله با کرونا در فراکسیون امید بررسی می شود

راههای تامین بودجه و راهکارهای مقابله با بحران در کمیته های تخصصی فراکسیون امید مورد بررسی قرار می گیرد.

29 اردیبهشت 1399

هشدار به دانشگاهها برای پرهیز از اطلاع رسانی شتاب زده

به گزارش خبرنگاران، رضا ملک زاده، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، طی نامه ای از رؤسای دانشگاه های علوم پزشکی و سازمان های وابسته خواست تا با توجه به شرایط موجود در جامعه و در جهت پیشگیری از ایجاد بی اعتمادی نسبت به جامعه علمی، از هرگونه انتشار اخبار...

28 اردیبهشت 1399

تمدید منع آمد و شد تا 23 فروردین در عراق، اعلام شرایط هشدار در کربلا

دولت عراق از تمدید مقررات منع آمد و شد تا 23 فروردین برای قطع زنجیره انتقال کرونا خبر داد.

27 اردیبهشت 1399

تخت روانچی: تحریم های ایران تمام بشریت را مورد حمله قرار می دهد

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد با اشاره به اینکه تحریم های ایران تمام بشریت را مورد حمله قرار می دهد ابراز امیدواری کرد که تلاش های دبیرکل سازمان ملل برای رفع تحریم های غیرقانونی آمریکا برای مقابله بهتر با کرونا به نتیجه برسد.

26 اردیبهشت 1399

این روزها به این دوست قدیمی سر بزنید!

خبرنگاران/کرمانشاه این روزها را همه باید در خانه بمانیم تا این مهمان ناخوانده بی جا و مکان شده و دست از سر ما بردارد و راهش را بگیرد و برود.

25 اردیبهشت 1399

آشنایی با شرکت هواپیمایی ترکیه: Turkish Airlines

ترکیش ایرلاینز (Turkish Airlines) شرکت هواپیمایی ملی کشور ترکیه است و امروزه یکی از بهترین خطوط هواپیمایی دنیا به شمار می رود. کیفیت بالای خدمات و به ویژه کیفیت مطبوع غذاهای ترکیش ایرلاینز زبانزد خاص و عام است. این شرکت هواپیمایی معتبر در ایران نیز به خوبی شناخته...

25 اردیبهشت 1399
تعداد: (488)