سریال و پخش خانگی

فصل سوم سریال خارجی باج روی آنتن می رود

تهران (پانا) - با به سرانجام رسیدن مجموعه تلویزیونی روزگار جوانی، شبکه پنج سیما بنا به درخواست مخاطبانش سریال باج را روی آنتن می برد.

9 دی 1400

نگاهی به سه گانه نون خ

برگ برنده سه گانه نون خ اعتماد کارگردانش سعید آقاخانی به بازیگران ناشناخته اما مستعد استانی است. آقاخانی هرچقدر جسارت به خرج داده و اعتماد بیشتری به این بازیگران نموده، جواب بهتری گرفته و سریالش مجذوب کننده تر و پرمخاطب تر شده است.

27 آذر 1400

رسانه ملی به افق کره جنوبی ، رویکرد وارداتی و یک سویه در سریال سازی

مدیران رسانه ملی در حالی برترین زمان پخش را تقدیم سریال های کره ای می نمایند که با آنالیز فرایند نفوذ فرهنگ کره می توان نقش دولت این کشور را در برنامه ریزی برای صادرات فرهنگ این کشور آسیای شرقی متوجه شد.

10 آذر 1400

دانلود سریال جزیره ، قسمت 1 کامل و قانونی

برای دانلود قسمت اول سریال جزیره به ادامه مطلب مراجعه کنید.

26 آبان 1400

عزت زیاد آقا جواد!

جواد عزتی در نیم دهه اخیر، یکی از برندهای داخلی سینمای ایران بوده است.

14 مرداد 1400

10 نقش آفرینی برتر جواد عزتی در سینما و تلویزیون

جواد عزتی را با فیلم های طنز می شناسیم. با بابا اِتی قهوه تلخ، لطیف دردسرهای بزرگ یا منصور فیلم هزارپا که یکی از پرفروش ترین فیلم هایی است که در آن بازی نموده. اما این بازیگر توانمند نقش های جدی و مؤثری هم در کارنامه دارد که با مقایسه نقش های طنزی که ایفا...

18 تیر 1400

مجلس ضربت در چند روایت

اولین تعزیه ها یا شبیه خوانی ها برای امام علی(ع) برگزار می شده، گرچه برای بسیاری از ما شبیه خوانی با تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) پیوند خورده است.

2 خرداد 1400

مهران مدیری بهترین بازیگر طنز تلویزیون شد

تهران (پانا) - از نگاه مخاطبان شبکه آی فیلم، مهران مدیری عنوان بهترین بازیگر طنز ایران را کسب کرد.

19 فروردین 1400

ابرقهرمان در کارتون های ایرانی چگونه باشد؟

کارگردان انیمیشن آرمن که این روزها در حال پخش از تلویزیون است، معتقد است: با تمام سختی ها و محدودیت هایی که در حوزه انیمیشن سازی وجود دارد، باز هم می توان کارهای قابل دفاعی ساخت.

5 بهمن 1399

از پرورشگاه تا دانشگاه؛ سریال بچه مهندس تا کجا بدون تکرار پیش می رود؟

در سال های اخیر چندین سریال صداوسیما بوده اند که به دلایل مختلف به ساخت فصل های دیگر رسیده اند و معمولا فصل های ابتدایی آن مخاطبان بیشتری داشته و در ادامه فرایند سریال جذابیت های خود را از دست داده است. سریال پایتخت یا نرگس از جمله این سریال ها بوده اند...

10 دی 1399

کووید 19 ثانیه را برای مبارزه با کرونا ساختیم، با آغاز رمضان این انیمیشن جذاب را در اختیار خانواده ها می گذاریم

تهیه کننده انیمیشن 15 قسمتی کووید 19 ثانیه گفت: این مجموعه مفرح به مراقبت های لازمی که باید مورد توجه خانواده ها در برابر کرونا باشد می پردازد. کووید 19 ثانیه به شکل انیمیشن پنج دقیقه ای نیز به جشنواره های خارجی ارائه می شود.

2 تیر 1399

12 سال برای حضور مقابل دوربین تلاش کردم

ربیعی گفت: 12 سال برای حضور جلوی دوربین تلاش کردم؛ کار به جایی رسید که برای حضور در چند کار از من خواستند پول پرداخت کنم، اما من قبول نکردم. تا اینکه در سریال لیسانسه ها به کارگردانی سروش صحت بازی کردم

5 بهمن 1398

احساس غم و اندوه؛ گاهی طبیعی و مفید است!

مجله دیجی کالا - تارا قهرمانی: همه ما همانطور که می توانیم خوشحالی، عصبانیت، غرور یا احساسات دیگر را تجربه می کنیم، ممکن است گاهی غمگین شویم و احساس غم و اندوه را تجربه کنیم. به زبان دیگر ما احساسات مختلفی داریم و این احساسات همیشه در حال تغییر هستند.

2 بهمن 1398

اتاق خالی به استرلیا و آمریکا می رود

فیلم کوتاه اتاق خالی به کارگردانی سیدعلی قاسمی به 2 جشنواره بین المللی در استرالیا و آمریکا راه یافت.

14 آذر 1398

انتقام جویان در صدر نشستند، خشمگین 7 به رتبه سوم رفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیویورک تایمز، انتقام جویان: عصر اولتران که از هفته پیش گیشه های جهانی را فتح نموده بود، در این آخر هفته در سینماهای آمریکای شمالی نیز موفقیتی قابل توجه کسب کرد و پرفروش ترین فیلم سال در روزهای اولیه اکرانش شد. گزارش گیشه...

19 آبان 1398

گرگم و گله می برم جایزه بزرگ انیمیشن پاریس را گرفت

گرگم و گله می برم در بیستمین حضور بین المللی خود جایزه بزرگ انیمیشن پاریس را دریافت کرد.

8 آبان 1398

گفت و گوی عوامل بوی باران با مردم

عوامل بوی باران با حضور در روابط عمومی رسانه ملی با مردم گفت و گو می نمایند.

18 شهریور 1398

مهمان های برنامه های تلویزیون چند می گیرند؟

روزنامه هفت صبح: چهره های مطرح برای حضور در مسابقه ها، برنامه ها و جنگ های شبانه چقدر دستمزد می گیرند؟ گزارش هفت صبح درباره دستمزد بعضی از این چهره ها را بخوانید:

13 مرداد 1398

عطاران و سریال های طنز خاطر ه انگیز ماه رمضانی دهه 80

روزنامه شهروند - مریم قرایی: حالا فقط یک یاد و خاطره است؛ افطار هایی که اعضای خانواده را دُور هم جمع می کرد تا پای قاب تلویزیون بنشینند و با هم لبخند بزنند. تلویزیون در دهه هشتاد، ماه رمضان های شادی را تجربه کرد. این مهم، نتیجه فعالیت یک هنرمند دوست داشتنی...

11 مرداد 1398