مهران مدیری بهترین بازیگر طنز تلویزیون شد

به گزارش وبلاگ خوراکی، تهران (پانا) - از نگاه مخاطبان شبکه آی فیلم، مهران مدیری عنوان بهترین بازیگر طنز ایران را کسب کرد.

مهران مدیری بهترین بازیگر طنز تلویزیون شد

به گزارش روابط عمومی شبکه آی فیلم، خاتمه ماراتن طولانی انتخاب بهترین بازیگر طنز سریال های ایرانی با رأی تماشاگران شبکه آی فیلم به خط خاتمه رسید و مهران مدیری، مقام اول را کسب کرد؛ علی صادقی در صندلی دوم ایستاد و محسن تنابنده به عنوان سومین منتخب نظرسنجی شناخته شد.

در مرحله نهایی این نظرسنجی که از روز دوشنبه 25 اسفند تا روز شنبه 30 اسفند به طول انجامید، مهران مدیری با کسب 50,13 درصد آرا به عنوان برترین بازیگر طنز ایران معرفی گردید. علی صادقی نیز با کسب 20,81 درصد، به عنوان نفر دوم انتخاب شد. همچنین محسن تنابنده با 15,57 درصد سوم شد، جواد عزتی با 7,44 درصد و امیرحسین رستمی نیز با 6,04 درصد به ترتیب رتبه های چهارم و پنجم را از آن خود کردند.

در این نظرسنجی که از 15 آبان 99 شروع شده بود، 50 بازیگر طنز کشور در 10 گروه پنج نفره در مرحله مقدماتی با هم به رقابت پرداختند و 20 بازیگر برتر به مرحله دوم راه یافتند که در مرحله بعد در پنج گروه 4 نفره با هم رقابت و از هر گروه دو نفر به مرحله بعدی صعود کردند.

از مرحله نیمه نهایی با رقابت 10 بازیگر منتخب دوره پیش، پنج نفر برای رقابت در مرحله خاتمهی با رأی مخاطبان انتخاب شدند تا در یک گروه پنج نفره، فینال این نظرسنجی را برگزار نمایند.

رقبای مرحله خاتمهی که از 25 تا 30 اسفند99 برگزار گردید، مهران مدیری، علی صادقی، امیرحسین رستمی، جواد عزتی و محسن تنابنده بودند که بینندگان آی فیلم به وسیله ارسال پیامک، ثبت رأی در وب سایت و... در معین برترین بازیگر طنز ایران مشارکت و در نهایت مهران مدیری را به عنوان برگزیده این رویداد انتخاب کردند.

هم اکنون نیز سریال نقطه چین این هنرمند محبوب ایرانی، با توجه به درخواست های تماشاگران، روی آنتن آی فیلم است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مهران مدیری بهترین بازیگر طنز تلویزیون شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهران مدیری بهترین بازیگر طنز تلویزیون شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید