دادگاه عالی ونزوئلا 4 نماینده را به خیانت متهم کرد

به گزارش وبلاگ خوراکی، دادگاه عالی ونزوئلا روز سه شنبه 4 نماینده مخالف را به خیانت متهم نموده است تا بحران سیاسی این کشور بیشتر از گذشته تشدید گردد.

دادگاه عالی ونزوئلا 4 نماینده را به خیانت متهم کرد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خوراکی به نقل از رویترز، دادگاه عالی ونزوئلا که اوایل ماه جاری میلادی 10 نماینده مخالف را به خیانت متهم نموده بود، بار دیگر روز سه شنبه 4 نماینده دیگر مخالف دولت را به اتهامات مشابهی متهم نموده است.

ماموران امنیتی پیش از این مانع ورود نمایندگان به جلسه روز سه شنبه مجلس شده اند و اعلام کردند که در حال تحقیق درباره وجود مواد منفجره در داخل ساختمان هستند.

دادگاه عالی ونزوئلا 4 نماینده مخالف را به خیانت و تحریک برای شورش علیه دولت متهم نموده است. تحولات سیاسی ونزوئلا در حالی است که توطئه کودتای اخیر توسط خوان گوایدو رهبر مخالفان با شکست روبرو شده و وی رسما خواهان مداخله نظامی آمریکا برای حل و فصل بحران شده است.

رهبران مخالف ونزوئلا طی هفته های اخیر طرح چنین اتهاماتی از سوی دادگاه عالی این کشور را تلاشی از سوی حزب سوسیالیست برای تعطیلی مجمع ملی ونزوئلا ارزیابی نموده اند.

دولت آمریکا پیش از این بازداشت ادگار زامبرانو معاون مجمع ملی ونزوئلا را محکوم نموده است.

در حالی که نیروهای امنیتی ونزوئلا اجازه ورود نمایندگان به ساختمان مجلس را نداده اند وزارت اطلاع رسانی این کشور حاضر به ارائه توضیحات در این باره نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دادگاه عالی ونزوئلا 4 نماینده را به خیانت متهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادگاه عالی ونزوئلا 4 نماینده را به خیانت متهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید