سرمربی آمریکا: بازی سخت و جوانمردانه با ایران بهترین نشانه دوستی است

به گزارش وبلاگ خوراکی، گرگ بلهارتر درباره تقابل با ایران در جام جهانی 2022 قطر به صحبت پرداخت و مطرح کرد تنها به جنبه های فوتبالی آن فکر می کند.

سرمربی آمریکا: بازی سخت و جوانمردانه با ایران بهترین نشانه دوستی است

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ خوراکی، به نقل از CNN، قرعه کشی جام جهانی 2022 قطر برگزار گشت و تیم ملی فوتبال ایران با تیم های انگلیس، آمریکا و نماینده اروپا در پلی آف هم گروه شده است. ایران و آمریکا در جام جهانی 98 فرانسه برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با رجحان 2 بر یک ایران به سرانجام رسید.

گرگ برهالتر سرمربی تیم ملی آمریکا درباره تقابل با ایران در جام جهانی گفت: فکر می کنم همه چیز در سرانجام این روز به فوتبال ختم می شود و بهترین نشانه دوستی که می توانید ایجاد کنید، رقابت سخت در زمین به شیوه ای جوانمردانه است و این همان چیزی است که جام جهانی درباره آن است.

سرمربی تیم ملی آمریکا درباره شکست این تیم برابر ایران در جام جهانی 98 فرانسه گفت: این بازی را کاملا به یاد دارم. من برای یک شبکه تلویزیونی هلندی این بازی را تفسیر می کردم. این اولین باری بود که با آنها مسابقه دادیم. سال ها به خاطر تنش سیاسی بین دو کشور با هم بازی نکرده بودیم. آن بازی راهی برای گفتن این بود که در زمین فوتبال ما هنوز با هم دوست هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سرمربی آمریکا: بازی سخت و جوانمردانه با ایران بهترین نشانه دوستی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی آمریکا: بازی سخت و جوانمردانه با ایران بهترین نشانه دوستی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید