کلینتون گزینه بایدن برای نمایندگی آمریکا در سازمان ملل است

به گزارش وبلاگ خوراکی، تهران (پانا)- یک منبع آگاه از انتصابات احتمالی در کارزار انتخاباتی بایدن، از هیلاری کلینتون به عنوان نامزد نمایندگی آمریکا در سازمان ملل یاد کرده است.

کلینتون گزینه بایدن برای نمایندگی آمریکا در سازمان ملل است

به گزارش خبرگزاری مهر، اسپوتنیک در مورد منصوبین احتمالی در دولت بایدن می نویسد: هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه دولت نخست باراک اوباما، احتمالاً به سمت فرستاده دولت بایدن در سازمان ملل منصوب خواهد شد. این خبر را واشنگتن پست نیز به نقل از یک منبع آگاه منتشر کرده است.

بر اساس این گزارش، انتصاب کلینتون به این سمت در حال حاضر در دست بررسی است ولی هنوز قطعی نشده است. با وجود این، گفته می شود تیم بایدن اعتقاد دارد که افزودن کلینتون به دولت آینده آمریکا می تواند اعتبار ایالات متحده در عرصه بین الملل را پس از ریاست جمهوری ترامپ بالا ببرد.

کلینتون در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 به عنوان نامزد حزب دموکرات از دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه، شکست خورد.

گفتنی است بحث و بررسی درباره انتخاب و انتصاب افراد و شخصیت ها برای مناصب دولت احتمالی بایدن در حالی انجام می گیرد که دونالد ترامپ نتیجه انتخابات را نپذیرفته و مدعی تقلب در فرایند انتخابات شده است.

این در حالی است که شکایت های قانونی متعددی از سوی کارزار انتخاباتی ترامپ در چند ایالت مطرح شده است اما در حال حاضر غالب خبرگزاری ها، جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را رئیس جمهور منتخب این کشور می دانند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "کلینتون گزینه بایدن برای نمایندگی آمریکا در سازمان ملل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلینتون گزینه بایدن برای نمایندگی آمریکا در سازمان ملل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید