شرح وزیر ارتباطات درمورد دلیل قطعی بعضی سامانه های سازمان های دولتی

به گزارش وبلاگ خوراکی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شرح دلیل قطعی بعضی سامانه های سازمان های دولتی از جمله تامین اجتماعی گفت: در این وزارتخانه زیرساختی را فراهم خواهیم کرد که همه خدمات ارائه شده به وسیله بخش های دولتی را پایش کنیم.

شرح وزیر ارتباطات درمورد دلیل قطعی بعضی سامانه های سازمان های دولتی

عیسی زارع پور روز یکشنبه در حاشیه رونمایی از پروژه های هوشمند ناجا در جمع وبلاگ خوراکی اضافه نمود: برای ارائه یک خدمت فناوری پایه ضروری است که حتماً هم زیرساخت مناسب از نظر شبکه ای وجود داشته، هم سرویس، سرویس پایدار و هم دستگاه های مورد استفاده به وسیله همکاران ما پایدار باشد، یعنی از ابتدا تا انتهای خط باید همه با هم یکپارچه کار نمایند و به همین منظور در یک نقطه این خدمات باید پایش گردد.

وی افزود: در وزارت ارتباطات زیرساختی را فراهم خواهیم کرد که همه خدمات ارائه شده به وسیله بخش های دولتی را پایش کنیم. اکنون روزانه میلیون ها تراکنش بین سازمانی انجام می گردد که ما پایش مدنظر را انجام می دهیم و اگر سیستمی دچار مشکل گردد در لحظه متوجه می گردد.

زارع پور با بیان اینکه امروز شاهد ارائه خدمات نوین به وسیله نیروهای پلیس هستیم، گفت: اکنون بیشتر برای مردم مهم است که وزارت ارتباطات، ارتباطات بین مردمی را در حین استفاده از فناوری ها پایدار نگه دارد.

وی تاکید نمود: در پی این هستیم همه خدماتی که مردم برای زندگی یومیه نیاز دارند به وسیله یک درگاه واحد با همکاری تمام دستگاه های اجرایی کشور در اختیار آنها قرار دهیم و آن زمان می توانیم کیفیت را در لحظه پایش کنیم.

به گفته وزیر ارتباطات، این کاری پیوسته است و یکباره نیست که در مدت یکسال آینده فاز نخست این کار را شروع می کنیم.

زارع پور گفت: امروز شاهد ارائه خدمات نوین به وسیله نیروهای پلیس هستیم، اکنون همه زندگی مردم به فضای مجازی و فناوری گره خورده که پلیس باید مقتدرانه در این فضا حضور داشته باشد و به ابزار روز مجهز بوده تا بتواند حافظ منافع مردم باشد و اقدامات خوبی در این رابطه اجرا شده است.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "شرح وزیر ارتباطات درمورد دلیل قطعی بعضی سامانه های سازمان های دولتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح وزیر ارتباطات درمورد دلیل قطعی بعضی سامانه های سازمان های دولتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید