برگزیدگان جشنواره بین المللی خوارزمی معرفی می شوند

به گزارش وبلاگ خوراکی به نقل از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، سی و چهارمین جشنواره بین الملل خوارزمی، فردا به صورت مجازی با حضور وزیر علوم برگزار می گردد.

برگزیدگان جشنواره بین المللی خوارزمی معرفی می شوند

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، 249 طرح در حوزه های مختلف علمی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده که از این تعداد 47 طرح از 26 کشور خارجی بوده است.

11 طرح داخلی و خارجی حائز عنوان برگزیده این جشنواره شده اند.

طرح های ارسالی، از سوی اعضای هیأت علمی گروه های تخصصی مورد ارزیابی نهاده شد و در مجموع در این دوره از جشنواره 11 طرح برگزیده شدند.

جشنواره بین المللی خوارزمی در محورهای اصلی پژوهش های بنیادی، کاربردی، طرح های توسعه ای، اختراع و نوآوری اقدام به پذیرش طرح ها نموده است.

طرح های ارسالی و پذیرش شده در 18 حوزه تخصصی مهندسی برق و کامپیوتر، مکانیک، مکاترونیک، فناوری های شیمیایی، فناوری نانو، مواد، متالوژی و انرژی های نو، مهندسی نرم افزار، فناوری اطلاعات، صنایع و مدیریت فناوری، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، محیط زیست، علوم پایه، عمران، هوا فضا، معماری و شهرسازی، هنر و علوم پزشکی بوده است

جشنواره جوان خوارزمی همزمان با جشنواره بین المللی خوارزمی روز یکشنبه (19 بهمن ماه) با حضور دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برگزیدگان جشنواره بین المللی خوارزمی معرفی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزیدگان جشنواره بین المللی خوارزمی معرفی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید