خبرنگاران دین پرست: یک میلیون و 400 هزار مورد جریمه از آغاز امسال صادر شده است

به گزارش وبلاگ خوراکی، تهران- خبرنگاران- دبیر قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا گفت: نیروی انتظامی از آغاز امسال یک میلیون و 400 هزار مورد جریمه با رقم 450 میلیارد تومان برای ناقضان محدودیت های ترددی صادر کرده است.

خبرنگاران دین پرست: یک میلیون و 400 هزار مورد جریمه از آغاز امسال صادر شده است

به گزارش روز دوشنبه وبلاگ خوراکی پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بابک دین پرست با تشریح گزارش عملکرد ناجا از ابتدای سال تا به امروز درخصوص قطع زنجیره بیماری کرونا با مدیریت هوشمند تجمع ها و محدودسازی ترددها، گفت: جریمه های نقض محدودیت های تردد ازابتدای سال تا به امروز ورود به شهرهای قرمز جریمه یک میلیون تومانی به تعداد 170 هزار و 351 مورد، ورود به شهرهای نارنجی جریمه 500 هزارتومانی به تعداد 143 هزارو 805 مورد، طرح محدودیت شبانه جریمه 200 هزارتومانی به تعداد یک میلیون و 22 هزار و 338 مورد که در مجموع یک میلیون و 336 هزار و 494 مورد جریمه با رقمی حدود 450 میلیارد تومان از ابتدای سال تا به امروز برای ناقضین محدودیت های ترددی صادر شده است.

وی اضافه کرد: همچنین تشکیل تیم های تلفیقی با وزارت بهداشت و سازمان تعزیرات برای سرکشی، بازدید و برخورد با واحدهای صنفی متخلف که تعداد بازدیدها 356 هزار و 375 مورد، تعداد تذکر230 هزار و 142 مورد و تعداد پلمپ 11 هزار و 339 مورد اعلام شده است.

دین پرست ضمن اشاره به گزارش ناجا با بیان اینکه، تا به امروز نسبت به اختصاص نیرو برای پشتیبانی از حضورتیم های ناظران که با مسئولیت دانشگاه های علوم پزشکی و با نمایندگان اتاق اصناف تشکل شده اند، گفت: ناجا آمادگی خود را برای افزایش نیرو تا 10 برابر نیروهای موجود اعلام کر ده است.

معاون وزیر کشور با اشاره به صدور 21 مورد ابلاغیه، در رابطه با تشدید محدودیت ها و همکاری سایرسازمان ها در راستای قطع زنجیره بیماری، همچنین از آماده سازی تعداد 9 بیمارستان و 34 کلینیک برای ارایه خدمات به افراد مبتلا به بیماری کرونا در موج چهارم بیماری، افزایش تخت های عادی بیمارستانی از 700 تخت به 1038 تخت و از 52 تخت ویژه به 138 تخت ویژه برای ارائه خدمات به بیماران کرونایی خبر داد.

دین پرست تشکیل تیم های تلفیقی با وزارت بهداشت و سازمان تعزیرات، برای سرکشی، بازدید و برخورد با واحدهای صنفی متخلف و برخورد قاطع با احتکارکنندگان اقلام بهداشتی از دیگر اقدامات ناجا برشمرد.

وی اضافه کرد: همچنین ابلاغیه تشدید مراقبت های مرزی به استانهای شرقی کشور، تنظیم تفاهم نامه با قرارگاه های ارتش وسپاه برای کنترل مرز و عدم عبور اتباع غیرمجاز در استان های سیستان وبلوچستان،خراسان رضوی وخراسان جنوبی صادر و عدم صدورمجوز ورود خدمه کشتی ها و ملوانان کشورهای هدف به بنادر پیگیری شده است.

دبیر قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا ادامه داد: تیم های حمایت های وپشتیبانی برای انتقال و نگهداری افراد دارای تست مثبت در مراکز قرنطینه استان های مرزی شرق کشور تشکیل شده است و تعداد 5705 نفراتباع بیگانه غیرمجاز در مرزهای شرقی کشور دستگیر شده اند که همه این موارد از اقدامات یک هفته گذشته ناجا می باشد که در گزارش نیروی انتظامی به آنها اشاره شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دین پرست: یک میلیون و 400 هزار مورد جریمه از آغاز امسال صادر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دین پرست: یک میلیون و 400 هزار مورد جریمه از آغاز امسال صادر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید