توهین یک مقام برزیلی دیگر به همسر مکرون

به گزارش وبلاگ خوراکی، وزیر گردشگری برزیل با انتشار ویدیویی رئیس جمهوری فرانسه را به خفه کردن تهدید و بعد به همسر او توهین کرد.

توهین یک مقام برزیلی دیگر به همسر مکرون

رنزو گریسی، سفیر گردشگری و مبارز سابق هنرهای رزمی ترکیبی در برزیل، در واکنش به انتقاد امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه از مدیریت برزیل در خصوص آتش سوزی جنگل های آمازون سخنانی توهین آمیز علیه او و همسرش بریژیت بیان کرد.

گریسی ماه گذشته از سوی ژایر بولسونارو، رئیس جمهوری برزیل در این سمت انتخاب شد اما توسعه بخش گردشگری این کشور بعد از بروز آتش سوزی در جنگل های آمازون در هفته های گذشته با مشکلاتی روبرو شد. این سفیر با توصیف این آتش سوزی به عنوان آتش های دروغین پاسخ انتقادهای ماکرون را با توهین و تهدید داد.

او در پیامی ویدیویی در توییتر گفت: دلقک، تنها آتشی که هست آتش درون قلب برزیلی ها و آتش درون قلب رئیس جمهوری ماست. از این طرف ها بیایی گردنت را همانند گردن جوجه ای می گیریم. ما را احمق فرض نکنید.

این سفیر همچنین در مصاحبه ای با اشاره به ماکرون، منتقدان را دار و دسته دلقک ها نامید. این مقام برزیلی در ادامه سخنانش، همسر 66 ساله امانوئل ماکرون را اژدها خطاب کرد. او در ادامه توهین هایش گفت: اگر از کشوری انتقاد می کنید برای شنیدن حجمی از مزخرف درباره خودت و خانواده ات آماده باش. این حقیقت که او (ماکرون) با یک دراگون زندگی می نماید او را به کارشناس آتش تبدیل نمی نماید. او زشت است برادر من.

بولسونارو هم پیشتر اظهارنظری اهانت آمیز در خصوص همسر ماکرون را در فیسبوک به اشتراک گذاشته بود؛ ماکرون هم ساکت نماند. رئیس جمهوری فرانسه با انتقاد شدید از رفتار به شدت نامحترمانه بولسونارو، اظهار امیدواری کرد که دوران ریاست جمهوری رئیس جمهوری برزیل به زودی به سرانجام برسد. بولسونارو در پاسخ به ماکرون گفت که این حمله ها را نمی پذیرد.

یک کاربر فیس بوک عکس هایی از بولسونارو و همسر 37 ساله اش و همچنین ماکرون و همسرش منتشر نموده بود و در مقایسه ای تحقیرآمیز نوشته بود: حالا می فهمید چرا ماکرون بولسونارو را اذیت می نماید؟ شرط می بندم، ماکرون به بولسونارو حسادت می نماید. رئیس جمهوری برزیل در تأیید این اظهارنظر نوشته بود: تحقیرش نکنید. ها ها ها. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "توهین یک مقام برزیلی دیگر به همسر مکرون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توهین یک مقام برزیلی دیگر به همسر مکرون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید