اهواز، لیکنز: باید خودمان را برای فصل جدید آماده کنیم، بازی در استادیوم فولاد لذت بخش است

به گزارش وبلاگ خوراکی، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: ورزشگاه فولاد خوزستان بسیار زیبا بود و بازی کردن در چنین ورزشگاه هایی لذت بخش است.

اهواز، لیکنز: باید خودمان را برای فصل جدید آماده کنیم، بازی در استادیوم فولاد لذت بخش است

به گزارش وبلاگ خوراکی از اهواز، جرج لیکنز، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پس از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: خیلی متأسفم که نتایج دیگر بازی های امروز به نفع تمام نشد. بازی تیم پدیده و ماشین سازی تبریز امروز برای ما حائز اهمیت بود که پدیده این بازی را پیروز شد. امروز روز سختی برای ما بود خصوصاٌ مهاجم خارجی شان پریرا برای کسب عنوان آقای گلی خیلی با انگیزه بود. از بچه هایم خیلی راضی هستم چون خوب توانستیم به بازی برگردیم. نیمه اول را واگذار کردیم اما با تدابیری که اندیشیده ایم به بازی به خوبی برگشتیم.

وی ادامه بیان نمود: در طول این هفته ذهنیت تیم مان را آماده کردیم که اگر از حریف عقب افتادیم بتوانیم به خوبی بازی را مدیریت نموده و به بازی برگردیم و از این بابت من از بچه هایم راضی هستم. ورزشگاه فولاد خوزستان بسیار زیبا بود و بازی کردن در چنین ورزشگاه هایی لذت بخش است که امروز هر دو تیم بازی قشنگی را ارائه دادند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: باید خودمان را برای فصل جدید آماده کنیم. تمام اتفاقات و بدشانسی هایمان از روز بازی سپیدرود آغاز شد و امروز در دریافت گل دوم در دقایق پایانی بدشانس بودیم. ما می توانستیم به گل های زیادی دست پیدا کنیم ولی دروازه بان حریف امروز روز خوبی داشت.

لیکنز ادامه داد: خیلی شادمانم که اشکان دژاگه امروز با اینکه کسالت داشت توانست به بازی برسد و نشان داد که دلش با تیم است و دوست دارد طرفداران را شادمان کند.

وی بیان نمود: از نظر من نتیجه دریافت تیم مهم است و از همه بازیکنانم در صورتی که نتیجه بگیریم راضی هستم. ما با مجموعه خوبی در ارتباط هستیم و رابطه خوبی داریم.

ف

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اهواز، لیکنز: باید خودمان را برای فصل جدید آماده کنیم، بازی در استادیوم فولاد لذت بخش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهواز، لیکنز: باید خودمان را برای فصل جدید آماده کنیم، بازی در استادیوم فولاد لذت بخش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید