امارات باید ثابت کند که لطیفه زنده است

به گزارش وبلاگ خوراکی، انتشار ویدئویی از دختر زندانی شده حاکم دبی، برای امارات دردسرساز شده و اکنون انگلیس خواهان دریافت اسنادی درباره زنده بودن وی شده است.

امارات باید ثابت کند که لطیفه زنده است

به نقل از رویترز، دومینک راب وزیر خارجه انگلیس، امروز چهارشنبه در واکنش به فیلم ویدئویی که از سوی بی بی سی درباره یکی از دختران حاکم دبی منتشر شده، خواهان آن شد که این کشور مدارکی را درباره زنده بودن شاهزاده لطیفه ارائه کند.

روز گذشته بی بی سی ویدئویی را منتشر کرد که در آن زن جوانی که خود را دختر حاکم دبی معرفی می کرد دیده می شد.

لطیفه بنت محمد آل مکتوم، یکی از دختران حاکم دبی در این فیلم گفته است: من این فیلم را در حمام گرفته ام چون اینجا تنها جایی است که من می توانم در آن را قفل کنم. من مثل یک گروگان در ویلایی که به زندان تبدیل شده بازداشت هستم.

او اضافه کرد: نیروهای پلیس به من خبر دادند که من همه عمرم در زندان خواهم ماند و دیگر خورشید را نخواهم دید. من هر روز نگران جان و سلامتی ام هستم. این ویلا در محاصره نیروهای پلیس است و سه نیروی پلیس خارج ویلا و دو نیرو هم در داخل آنجا را کنترل می نمایند.

شاهزاده لطیفه بنت محمد آل مکتوم می گوید زمانی که قصد داشت فرار کند، کماندوها او را با دارو بیهوش کردند و به محل نگهداری اجباری اش در دبی برگردانند.

وی در سال 2018 کوشش کرد با یاری یک مقام اطلاعاتی سابق فرانسه که در قایقی منتظر او بود به وسیله دریا از امارات فرار کند، اما نیروهای کماندو او را در سواحل هند بازداشت کردند.

بنا به تایید خواهر لطیفه، او در دبی در حبس به سر می برد و نیروهای پدرش او را تحت نظر دارند و مواد مخدر به او می دهند.، مهر

منبع: ایران آنلاین

به "امارات باید ثابت کند که لطیفه زنده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امارات باید ثابت کند که لطیفه زنده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید