آموزش تمامی دانشجویان دکتری بهشتی حضوری شد، تصمیم درباره امتحانات متعاقباً اعلام می گردد

به گزارش وبلاگ خوراکی، معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر اینکه تمامی دانشجویان دوره دکتری به صورت حضوری آموزش می بینند، گفت: با توجه به اینکه تعداد این گروه از دانشجویان در کلاس های آموزشی اندک است، در نتیجه همه می توانند بدون هیچ نگرانی آموزش خود را به صورت حضوری دنبال نمایند.

آموزش تمامی دانشجویان دکتری بهشتی حضوری شد، تصمیم درباره امتحانات متعاقباً اعلام می گردد

دکتر علی اکبر افضلیان در گفت و گو با وبلاگ خوراکی، ضمن بیان این مطلب به برنامه دانشگاه شهید بهشتی در خصوص نحوه آموزش دانشجویان اشاره و اظهار کرد: تمامی دانشجویان دوره دکتری از اول هفته جاری به صورت حضوری و با حفظ مقررات بهداشتی، آموزش خود را دنبال می نمایند.

وی در ادامه توضیح داد: با توجه به اینکه تعداد دانشجویان دکتری در کلاس های آموزشی اندک است در نتیجه همه دانشجویان می توانند بدون هیچ نگرانی آموزش خود را به صورت حضوری دنبال نمایند.

معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی تاکید نمود: البته دانشجویان دوره دکتری از ابتدای نیم سال تحصیلی جاری آموزش ترکیبی داشتند یعنی تعدادی از آنها در کلاس های درسی و تعدادی نیز به صورت آن لاین بر سر کلاس درس حاضر بودند.

افضلیان خاطر نشان کرد: بر این اساس، جلسات دفاع از رساله های دکتری و سرانجام نامه­ های کارشناسی ارشد از اول آذرماه سال 1400 به صورت حضوری برگزار می گردد و در موارد خاص، داوران خارج از دانشگاه شهید بهشتی با تشخیص و مجوز معاون آموزشی دانشکده/دانشگاه مربوط، می توانند به صورت غیرحضوری در جلسه شرکت نمایند و در این صورت، جلسۀ دفاع به صورت ترکیبی(حضوری-مجازی) برگزار می گردد.

معاون آموزش دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر اینکه علاوه بر 2700 نفر دانشجوی دکتری، تعداد 8 هزار دانشجوی کارشناسی و 9 هزار دانشجوی ارشد نیز در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند، گفت: دانشگاه در حال برنامه ریزی برای ارائه حضوری دروس آزمایشگاهی، عملی و کارگاهی (به صورت فشرده و نوبتی) به دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی که نیمسال آخر تحصیل خود را می گذرانند ، می باشد. که این برنامه هادر زمان مناسب با توجه به زیرساخت ها، امکانات خوابگاهی و آموزشی و ... اعلام خواهند شد.

به گفته وی، حضور دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی که در مرحله انجام امور مربوط به رساله یا سرانجام نامه بوده و نیازمند استفاده از آزمایشگاه، کارگاه، مزرعه و غیره هستند، در محیط دانشگاه الزامی است. بعلاوه در خصوص نحوه برگزاری حضوری یا غیرحضوری امتحانات سرانجام ترم دانشجویان نیز متعاقباً تصمیم گیری خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آموزش تمامی دانشجویان دکتری بهشتی حضوری شد، تصمیم درباره امتحانات متعاقباً اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش تمامی دانشجویان دکتری بهشتی حضوری شد، تصمیم درباره امتحانات متعاقباً اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید