گلر مغضوب استقلالی ها شاگرد یحیی می گردد؟

به گزارش وبلاگ خوراکی، رشید مظاهری این روز ها شرایط خوبی در استقلال ندارد و نامش حتی در فهرست ذخیره های تیمش هم قرار نمی گیرد. مسائل رشید و استقلال از فسخ ناگهانی قراردادش پیش از ملاقات با الهلال شروع شد و پس از آن مجیدی دیگر به گلر سابقا ملی پوش خود اعتماد نکرد.

گلر مغضوب استقلالی ها شاگرد یحیی می گردد؟

سکونشینی های رشید باعث شده او به فکر جدایی از استقلال بیافتد و در این شرایط مجذوب نماینده ترین گزینه برای او حضور در پرسپولیس است. مظاهری پیش از این با گل محمدی و فنایی کار نموده و رابطه بسیار خوبی با آن ها دارد؛ هم چنین با توجه به نزدیک بودن جام جهانی قطر او ترجیح می دهد در پرسپولیس بازی کند تا شانس بیشتری برای حضور در تیم ملی داشته باشد.

با این حال مظاهری برای رفتن به پرسپولیس دو مانع بزرگ دارد. مانع اول او استقلال و فرهاد مجیدی است که بعید به نظر می رسد به این سادگی رضایت نامه گلر خود را برای رقیب سنتی صادر نمایند و باعث تقویت پرسپولیس شوند. مانع دوم، اما به خود مظاهری برمی شود که در دو مقطع استوری هایی علیه پرسپولیسی ها و حمایت وزیر از آن ها گذاشت و حتی در مقطعی با حامد لک وارد جنگ اینستاگرامی شد. حال باید دید در نهایت سرنوشت رشید مظاهری به کجا خواهد رسید و او نیم فصل دوم در چه تیمی حضور خواهد داشت.

منبع: فرارو

به "گلر مغضوب استقلالی ها شاگرد یحیی می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلر مغضوب استقلالی ها شاگرد یحیی می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید