کاخ سفید نشان داد از ظریف می ترسد

به گزارش وبلاگ خوراکی، رئیس جمهور کشورمان گفت که تحریم محمدجواد ظریف نشانگر ترس کاخ سفید از توانایی های دیپلماتیک او است.

کاخ سفید نشان داد از ظریف می ترسد

به گزارش وبلاگ خوراکی، حسن روحانی در پیامی توییتری نوشت: تحریم محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه نشانگر این است که کاخ سفید از توانایی های دیپلماتیک ظریف ترس دارد. اگر واقعا مایل به مذاکره هستند، چه کسی جز وزیر امور خارجه می تواند با آن ها مذاکره کند؟ ظریف مسئول دیپلماسی جمهوری اسلامی است و از طرف کل کشور صحبت و مذاکره می نماید.

به گزارش وبلاگ خوراکی، وزارت خزانه داری آمریکا شب گذشته نام وزیر امور خارجه کشورمان را در فهرست افراد تحریم شده قرار داد.

حدود یک ماه پیش مقامات آمریکایی اعلام نموده بودند که قصد دارند ظریف را تحریم نمایند ولی بعضی از رسانه های غربی در آن موقع گزارش دادند که آمریکا احتمالا به خاطر عواقب این موضوع در تصمیم خود تجدیدنظر خواهد نمود ولی روز چهارشنبه به وقت محلی آمریکا وزیر امور خارجه کشورمان را در لیست تحریمی خود قرار دادند.

به دنبال تحریم وزیر امور خارجه کشورمان، ظریف در حساب توییتری خود نوشت: دلیل اینکه آمریکا مرا تحریم نموده این است که من سخنگوی اول ایران در سراسر دنیا هستم.

وی اضافه کرد: این حقیقت واقعا دردناک است؟ این اقدام تاثیر روی من یا خانواده ام ندارد. چون من دارایی یا منافعی خارج از ایران ندارم. از شما تشکر می کنم که مرا به عنوان چنین تهدید بزرگی برای اهدافتان محسوب می کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کاخ سفید نشان داد از ظریف می ترسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاخ سفید نشان داد از ظریف می ترسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید