پرویز مظلومی: آقای شفر، چرا وقتی چلوکباب می خوردی، انتقاد نمی کردی؟، شرایط عوض نشود، مردم استراماچونی را تحمل نمی کنند

به گزارش وبلاگ خوراکی، به صراحت می گویم تا وقتی این مدیریت باشند، حاضر نیستم به کمیته فنی استقلال برگردم.

پرویز مظلومی: آقای شفر، چرا وقتی چلوکباب می خوردی، انتقاد نمی کردی؟، شرایط عوض نشود، مردم استراماچونی را تحمل نمی کنند

سرمربی اسبق استقلال به خبرورزشی گفت: وینفرد شفر یک مربی بازنشسته بود که آوردند و گذاشتنش سرمربی استقلال. این آقا خیلی راحت بالغ بر یک میلیون دلار از استقلال کاسب شد و حالا هم نشسته و علیه ما حرف می زند.

به گزارش خبرورزشی، پرویز مظلومی مدت هاست سکوت کرده و خیلی کم حرف می زند. سرمربی اسبق استقلال که تا همین چند ماه قبل عضو کمیته فنی آبی ها بود، ولی شرایط برایش به گونه ای فراهم شد که با ناراحتی از این جمع جدا شد و حالا تأکید دارد دیگر تا زمانی که مدیران کنونی باشند حاضر نیست به کمیته فنی برشود.

من گزینه گل گهر بودم اما...

پس از کنار گذاشتن آقای بگوویچ، مدیران محترم باشگاه گل گهر با من حرف زدند و مذاکرات انجام شد. همان زمان به من گفتند قضیه رسانه ای نشود و به همین خاطر چیزی نگفتم و مصاحبه ای نکردم، ولی صبح امروز (چهارشنبه) شنیدم آقای جلالی سرمربی این تیم شد. برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم هواداران گل گهر در خاتمه فصل تیم شان را در لیگ برتر ببینند. مردم سیرجان خونگرم هستند و دلم نمی خواست در سرانجام فصل ناراحتی آن ها را ببینم حالا چه من باشم و چه نباشم.

کمک به تبریزی

قطعاً بازی با فجرسپاسی جدال دشواری خواهد بود. اساساً ماهیت جام حذفی همین است. در جدال با گل ریحان هم دیدیم کار چطور گره خورد. من در فجرسپاسی کار کرده ام و کلی خاطره خوب از آن دارم. امیدوارم مسئولان استان فارس چه ورزشی و چه غیر ورزشی به حرمت اسم شهید بزرگواری که این تیم دارد، به کمک فجر بیایند. در مورد سبک بازی استقلال هم قطعاً این تیم می تواند از امتیاز میزبانی استفاده کند. البته این تیم مشکل تمام کنندگی دارد. مرتضی تبریزی مهاجم خیلی خوبی در ذوب آهن بود و توانمند است، ولی باید به او از نظر روحی کمک کرد. از بدشانسی استقلال همین بس که محسن کریمی و دیاباته هم مصدوم شدند.

چقدر گفتم باقری نرود

دلم برای استقلال می سوزد، چون با این تیم زندگی کرده ام به همین خاطر قبل از شروع فصل چقدر از سر دلسوزی فریاد زدم آقاجان روح ا... باقری را از دست ندهید. چقدر گفتم نگذارید روح ا... برود، ولی آقایان گوش نکردند. این روز ها نبودن باقری خیلی احساس می شود. البته علاوه بر بحث تمام کنندگی، استقلال باید از نظر روحی به حسین حسینی هم کمک کند. استقلال متأسفانه در هر بازی گل می خورد و این اتفاق یک زنگ خطر بسیار مهم برای تیم ماست.

آقای شفر، چرا وقتی چلوکباب می خوردی، انتقاد نمی کردی؟

آقای وینفرد شفر یک مربی بازنشسته بود که آوردند و گذاشتنش سرمربی استقلال. این آقا خیلی راحت بالغ بر یک میلیون دلار از استقلال کاسب شد و حالا هم نشسته و علیه ما حرف می زند. آقای شفر! چطور آن موقع که چلوکباب ما را می خوردی فوتبال ما سیاسی نبود؟ شما یک مربی بازنشسته و از رده خارج بودی که به لطف مسائل مدیریتی موجود در فوتبال ایران حسابی کاسبی کردی. چطور وقتی استقلال پول به حسابت می ریخت فوتبال ما سیاسی نبود؟ چطور وقتی پسرت را به عنوان آنالیزور قلابی معرفی کردی و 150 هزار دلار پول برایش گرفتی صحبتی از سیاست نبود. تا همین چند ماه قبل طوری شال گردن آبی می چرخاندی که هیچ کس جرأت نداشت آن شال را از دستت بگیرد، ولی حالا علیه ما حرف می زنی. تو به خاطر پول علیه ایرانی حرف می زنی.

خاتمه احترام منصورخان

منصور پورحیدری را خدا رحمت کند. واقعاً بزرگ بود و در این روز ها می توانست کمک حال استقلال شود، چون خیلی ها احترامش را داشتند. البته متأسفانه پس از فوت منصورخان احترامش هم تمام شد! پورحیدری 3 سال است که به رحمت خدا رفته، اما آقایان طلب و حقش را نداده اند. مدیران استقلال احترام پورحیدری را حفظ نکردند و این خیلی تلخ است.

برنمی گردم

استقلال همین حالا هم آدم های بزرگی دارد که می توانند به تیم کمک فکری کنند، ولی متأسفانه از وجودشان استفاده نمی شود. همین پورحیدری را که برای تان مثال زدم. او با استقلال کلی جام برد، ولی زندگی خودش را به استقلال باخت. من و یکسری از استقلالی ها پارسال بدون یک ریال چشمداشت مالی به کمیته فنی رفتیم، ولی آخر خودتان دیدید چه اتفاقاتی رخ داد. الان هم به صراحت می گویم تا وقتی این مدیریت باشند، حاضر نیستم به کمیته فنی استقلال برگردم.

نباید سوپرجام را پیگیری می کردیم

به هیچ عنوان نباید رأی صادر شده در مورد سوپرجام را به مراجع خارجی می کشاندیم. هر چه بود باید داخل کشور حل می شد. آنقدر در فیفا پرونده داریم که نظرشان نسبت به فوتبال ما منفی شده است. مقصر اصلی از دست رفتن سوپرجام برای استقلال شفر بود. ایشان به جای آنکه بیاید و تیم را تمرین دهد، رفته بود و جام جهانی را برای تلویزیون سوئیس تفسیر می کرد. این اتفاق فقط در فوتبال بی حساب و کتاب ما رخ می دهد. آقایان برای اینکه به زعم خود هواداران را آرام کنند، حرف از تغییر رأی سوپرجام زدند، ولی هیچ اتفاقی رخ نداد. الان این یک میلیارد تومان جریمه و هزینه بابت دادگاه CAS از جیب چه کسی باید پرداخت شود؟

تحمل استراماچونی

این استقلال باید درست شود. قاطعانه و از سر دلسوزی می گویم باید درست شود. باید کمبودهایش به هر طریق ممکن رفع شود. الان مردم مدیریت را مقصر می دانند و کاری به کار سرمربی تیم ندارند، ولی اگر شرایط عوض نشود، مردم استراماچونی را تحمل نخواهند کرد و شعار ها روی سکو ها علیه سرمربی می شود. البته از ته دل امیدوارم این اتفاق رخ ندهد، چون بردن استراماچونی یعنی پیروز شدن همه پیشکسوتان استقلال و خوشحالی تمام هواداران آبی.

منبع: عصر ایران

به "پرویز مظلومی: آقای شفر، چرا وقتی چلوکباب می خوردی، انتقاد نمی کردی؟، شرایط عوض نشود، مردم استراماچونی را تحمل نمی کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرویز مظلومی: آقای شفر، چرا وقتی چلوکباب می خوردی، انتقاد نمی کردی؟، شرایط عوض نشود، مردم استراماچونی را تحمل نمی کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید