وینفرد شفر: اگر همواره مانند نیمه دوم دیدار با العین باشیم شانس زیادی برای صعود خواهیم داشت، تیم من متکی به سوپراستار نیست

به گزارش وبلاگ خوراکی، وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال از عملکرد تیمش در دیدار مقابل العین امارات ابراز رضایت و تأکید کرد که آبی پوشان متکی سوپراستار خاصی نیستند.

وینفرد شفر: اگر همواره مانند نیمه دوم دیدار با العین باشیم شانس زیادی برای صعود خواهیم داشت، تیم من متکی به سوپراستار نیست

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ خوراکی, وینفرد شفر پس از تساوی یک یک تیمش مقابل العین امارات در هفته دوم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا گفت: در ابتدا به فرشید باقری بابت انتخابش به عنوان بهترین بازیکن زمین تبریک می گویم. از طرفداران فوق العاده استقلال تشکر می کنم که همواره در زمانی که به قدرت آنها احتیاج داریم، کنار ما حضور دارند. آنها از کیلومترها دورتر کنار ما آمدند.

عملکردی را که در نیمه دوم دیدار مقابل العین داشتیم از تیمم ندیده بودم

وی با تمجید از عملکرد آبی پوشان در نیمه دوم دیدار مقابل العین امارات گفت: تا به امروز چنین بازی که در نیمه دوم از استقلال دیدم، از تیمم ندیده بودم. ما موقعیت های فراوانی داشتیم و پس از اینکه گل خوردیم، یک بازیکن باید به بازیکن دیگری که موقعیت بهتری داشت، پاس می داد، اما فوتبال همین است.

اگر همواره مانند نیمه دوم دیدار مقابل العین باشیم شانس زیادی برای صعود خواهیم داشت

فکر می کنم گلی که زدیم آفساید نبود، سرمربی استقلال ضمن بیان این جمله توضیح داد: شاید تصمیم گیری برای یاری داور بازی سخت بود. در نیمه اول مشکل داشتیم و آن گونه که می خواستیم نبودیم، اما در نیمه دوم بهتر شدیم و موقعیت های زیادی داشتیم. من نگرانی بابت بازی مقابل الهلال و الدحیل ندارم. اگر همواره مانند نیمه دوم دیدار مقابل العین بازی کنیم، شانس زیادی برای صعود خواهیم داشت.

شفر با بیان اینکه بازیکنان نباید در هنگام پرس تیم حریف، پاس های کوتاه پرتعداد به هم بدهند، اعلام نمود: ما باید در این شرایط بیشتر به مهاجمان تیم خود پاس بدهیم. به همین خاطر در این بازی توپ های زیادی را از دست دادیم. هر بازیکن صاحب توپ باید چند شانس پاس داشته باشد و دیدیم که ایسما، منشا و فرشید باقری بهتر حرکت می کردند. ما در حمله به خوبی پاس می دادیم و مهاجمان هم به خوبی توپ را به هافبک مای مان باز می گرداندند.

یک لحظه تمرکز خود را از دست دادیم و گل خوردیم

وی دوباره عملکرد بازیکنان استقلال را ستود و گفت: موضوع مهم این بود که بازیکنان تیمم به خوبی به صحبت های ما گوش کردند و برنامه های کادر فنی را در زمین پیاده کردند. وقتی ببینید در نیمه دوم چقدر موقعیت گلزنی داشتیم، می بینید که کارمان را به خوبی در زمین انجام می دادیم. اگر مربی استقلال نبودم و این مسابقه را به عنوان تماشاگر نگاه می کردم، می گفتم عجب بازی فوق العاده ای بود. یک لحظه تمرکز خود را از دست دادیم و گل خوردیم، اما فوتبال همین است و پلی استیشن نیست.

استقلال کار تیمی انجام می دهد و متکی به سوپراستار نیست

سرمربی استقلال در ادامه گفت: من از نتیجه شادمان نیستم، اما از عملکرد تیم و اینکه نشان دادیم همه برای یک نفر و یک نفر برای همه کوشش می نمایند، راضی هستم. استقلال کار تیمی انجام می دهد و متکی به سوپراستار نیست. روحیه تیمی خیلی خوبی در تیم وجود دارد و باشگاه باید از تیمی که دارد، شادمان باشد.

امروز خیلی خوب بازی کردیم به خصوص در نیمه دوم

شفر در پاسخ به این پرسش که چرا استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خوب بازی می نماید و نتیجه نمی گیرد، توضیح داد: خیلی خوب است که می گویید کار تیمی خوبی برابر الدحیل داشتیم، اما در این بازی می توانستیم بهتر باشیم و در سطحی که من از تیم انتظار داشتم، نبودیم. فرشید باقری و منشا قبل از گل حریف موقعیت هایی داشتند که وارد دروازه نشد. امروز هم خیلی خوب بازی کردیم و به خصوص در نیمه دوم، فرصت های گلزنی زیادی داشتیم.

بازیکنان نیمکت نشین باید بدانند چقدر به آنها برای بازی های بعدی احتیاج داریم

وی درباره برنامه اش برای استقلال در آینده اعلام نمود: فردا ریکاوری نموده و سپس خود را برای دیدارهای بعدی آماده می کنیم. شاید ایسما و وریا غفوری مشکل داشته باشند که باید آنالیز گردد. بازیکنان نیمکت نشین و نیز بازیکنانی که روی نیمکت هم نبودند، باید بدانند چقدر به آنها برای بازی های بعدی احتیاج داریم. همان طور که دیدید، میلاد زکی پور در چند بازی حضور نداشت، اما امروز مدافع چپ استقلال بود و خیلی خوب هم بازی کرد. این کار حرفه ای بازیکنان را نشان می دهد.

همه بازی های ما مهم است و باید ببریم و باید ببریم

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه از حالا نمی توان درباره دیدار مقابل الهلال صحبت کرد، گفت: ما یک بازی می کنیم و سپس به استراحت نوروزی می رویم. بعد یک بازی دیگر داریم و به دنبال آن باید به مصاف الهلال برویم. بازیکنان باید از لحاظ ذهنی و جسمی استراحت و خود را برای دیدارهای بعدی آماده نمایند، سپس درباره لیگ قهرمانان آسیا صحبت می کنیم. ما چهار روز بعد اینجا یک دیدار مهم داریم. می شنویم که همه بازی های ما مهم است و باید ببریم و باید ببریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "وینفرد شفر: اگر همواره مانند نیمه دوم دیدار با العین باشیم شانس زیادی برای صعود خواهیم داشت، تیم من متکی به سوپراستار نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وینفرد شفر: اگر همواره مانند نیمه دوم دیدار با العین باشیم شانس زیادی برای صعود خواهیم داشت، تیم من متکی به سوپراستار نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید