تعویق و برگزاری متمرکز مسابقات انتخابی جام جهانی قطعی شد

به گزارش وبلاگ خوراکی، کنفدراسیون فوتبال آسیا روز سه شنبه تعویق رقابت های انتخابی جام جهانی و برگزاری آن به صورت متمرکز را در جلسه کمیته مسابقات تصویب می نماید.

تعویق و برگزاری متمرکز مسابقات انتخابی جام جهانی قطعی شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ خوراکی، مسابقات مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر که به منزله مسابقات انتخابی جام ملت های 2023 آسیا هم هست، قرار بود فروردین و خرداد 1400 برگزار گردد، اما شیوع مجدد ویروس کرونا و محدودیت های بهداشتی باعث شده تا AFC زمان و نحوه برگزاری این مسابقات را تغییر بدهد.

در روز های گذشته خبر هایی از برگزاری متمرکز این بازی ها منتشر شده بود و حالا روزنامه استاد الدوحه قطر اظهار داشت این نحوه برگزاری مسابقات قطعی است و این طرح روز سه شنبه به تصویب نهایی می رسد.

استاد الدوحه در خبر اختصاصی خود نوشت: کمیته مسابقات AFC روز سه شنبه برای تصویب مراحل باقی مانده مسابقات مشترک انتخابی - جام جهانی 2022 و انتخابی جام ملت های 2023 آسیا - به صورت متمرکز جلسه برگزار می نماید.

این روزنامه تعویق این بازی ها را هم قطعی عنوان نموده و قرار است بازی ها به جای ماه مارس، از 31 می تا حداکثر 15 ژوئن (10 تا 25 خرداد 1400) برگزار گردد.

تیم ملی فوتبال ایران در گروه سوم انتخابی جام جهانی با عراق، بحرین، هنگ کنگ و کامبوج همگروه است و ملاقات های برگشت با این تیم ها باقی مانده است.

تیم ملی در دور رفت این مسابقات با راهنمایی مارک ویلموتس نتایج بدی گرفت و با 6 امتیاز بعد از عراق و بحرین در رده سوم گروهش جای دارد.

ایران امید داشت در بازی های برگشت در استادیوم آزادی میزبان هنگ کنگ و بخصوص عراق و بحرین باشد و با امتیاز میزبانی راه صعودش به مرحله نهایی راه هموار کند. حالا با این طرح جدید کنفدراسیون آسیا، کار برای دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی و بازیکنان ایران سخت تر می گردد.

از قطر و امارات به عنوان دو گزینه اصلی میزبانی این مسابقات به صورت متمرکز نام برده شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تعویق و برگزاری متمرکز مسابقات انتخابی جام جهانی قطعی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویق و برگزاری متمرکز مسابقات انتخابی جام جهانی قطعی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید