واکنش مدیر برنامه های قطبی به ادعای مدیرعامل باشگاه فولاد

به گزارش وبلاگ خوراکی، اظهارنظر مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد دلیل عدم توافق با افشین قطبی با واکنش مدیر برنامه های این مربی همراه شد.

واکنش مدیر برنامه های قطبی به ادعای مدیرعامل باشگاه فولاد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ خوراکی، حبیب الله رضایی، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان به دنبال عدم توافق باشگاه فولاد با افشین قطبی مدعی شد که او برنامه ای برای فصل بعد به این باشگاه ارائه نکرده است، از این رو آنها به سراغ گزینه های خود از جمله جواد نکونام رفتند.

مهدی حاج باقر، مدیر برنامه های افشین قطبی در واکنش به این ادعای مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: در مذاکراتی که بعد از بازی فولاد - تراکتورسازی با مسئولان این باشگاه داشتیم، بر سر مبلغی به توافق رسیدیم و قرار شد قطبی ظرف یک هفته برنامه ها و لیست خرید خود را تحویل مدیریت باشگاه فولاد بدهد، اما ظرف چند روز آنها برخلاف توافق عمل کرده و رقم توافقی را به نصف رساندند. قطبی هم وقتی از این موضوع باخبر شد، اعلام نمود حاضر نیست قراردادش را تمدید کند.

وی در ادامه اضافه کرد: رضایی به من اعلام نمود که هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان با رقم توافق شده بین او و افشین قطبی مخالفت کرده است. اینکه حالا چرا این اظهارنظر را داشته است، مشخص نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش مدیر برنامه های قطبی به ادعای مدیرعامل باشگاه فولاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مدیر برنامه های قطبی به ادعای مدیرعامل باشگاه فولاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید