هشدار درباره جنگ اطلاعاتی تهاجمی غرب علیه روسیه

به گزارش وبلاگ خوراکی، وزیر دفاع روسیه یادآور شد، غربی ها جنگ اطلاعاتی بسیار تهاجمی را علیه این کشور به راه انداخته اند که هدف از آن تحت کنترل درآوردن روسیه و در نهایت کل دنیا در جهت خواسته ها و اهدافشان است.

هشدار درباره جنگ اطلاعاتی تهاجمی غرب علیه روسیه

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خوراکی، روزنامه ایزوستیا، چاپ مسکو نوشته است: سرگئی شایگو وزیر دفاع روسیه روز چهارشنبه در مراسم شروع به کار کنفرانس مسائل مهم رویارویی اطلاعاتی در چارچوب اجلاس ارتش های دنیا 2019 اظهار داشت، کشورهای غربی جنگ اطلاعاتی بسیار تهاجمی را علیه روسیه به راه انداخته و کوشش می نمایند تا لزوم آن را توجیه نمایند.

به گفته وی، اصلی ترین هدف این جنگ کوشش برای راهنمایی روسیه و در نهایت راهنمایی کل دنیا به سمت خواسته های کشورهای غربی است.

وزیر دفاع روسیه تاکید نمود، رویارویی اطلاعاتی علیه مسکو مربوط به آن می گردد که پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، روسیه عملاً به وضعیت قطب دوم بازگشت که دنیا را در یک اعتدال بین المللی حفظ نموده است.

شایگو گفت: به نظر می رسد همه چیز را دفن کردند و یک یادبودی ساختند تا در کنار آن تاج گل گذاشته گردد و بعد از آن، ناگهان تصمیم گرفته شد تا قطب دومی به وجود آورند و اکنون این قطب دوم متولد شده است.

وی یادآور شد که سیستم نظام بین المللی اکنون به دنیا چندقطبی تبدیل شده ولی غرب هنوز درک نمی کند که آنها نمی توانند همین که اراده نمایند آن را تحت راهنمایی خویش درآورند.

وزیر دفاع روسیه پیش از این نیز هشدار داده بود که آمریکا و متحدانش جنگ اطلاعاتی گسترده ای علیه مسکو به راه انداخته اند. وی تأکید نموده بود که کشورهای غربی با یاری رسانه های گروهی تحت کنترل آنها کوشش می نمایند تا به اصلاح هویت فردی و جمعی اتباع روسی و شهروندان کشورهای عضو سازمان پیمان امنیت جمعی بپردازند، ولی در رسیدن به این هدف خود پیروز نخواهند بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هشدار درباره جنگ اطلاعاتی تهاجمی غرب علیه روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار درباره جنگ اطلاعاتی تهاجمی غرب علیه روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید