نگهداری و آبیاری پوشش گیاهی پارک پردیسان بر عهده سازمان محیط زیست است

به گزارش وبلاگ خوراکی، خبرنگاران آنلاین:مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران گفت: پارک پردیسان در اختیار سازمان حفاظت محیط زیست است و نگهداری و آبیاری پوشش گیاهی این مجموعه بر عهده این سازمان حفاظت است.

نگهداری و آبیاری پوشش گیاهی پارک پردیسان بر عهده سازمان محیط زیست است

اصغر عطایی در گفت وگو با شهرنوشت، در واکنش به اظهارات بعضی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر عدم نگهداری مناسب پوشش گیاهی پارک پردیسان اظهار کرد: پارک پردیسان در اختیار سازمان حفاظت محیط زیست است.

عطایی اضافه کرد: سال گذشته در دو مرحله توافقاتی بین سازمان حفاظت محیط زیست و شهرداری تهران انجام شد تا معاونت خدمات شهری، اقداماتی را در این پارک اجرایی کند. وظایف محول شده به شهرداری تهران در این توافقات، در بحث نگهداری از مبلمان شهری، پاکسازی انهار و معابر بوده و هیچ وظیفه ای مبنی بر نگهداری از گونه های گیاهی به شهرداری واگذار نشده است.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران گفت: سال جاری ارائه خدمات گسترده تر شده است. تا به امروز سه جلسه با مسئولان سازمان محیط زیست برگزار شده و وظیفه مرمت و پاکسازی معابر به شهرداری تهران واگذار شد؛ همچنین در این توافقات استقرار سطل های زباله و مرمت پایه های چراغ های این منطقه و آسفالت کشی بر عهده معاونت خدمات شهری است.

او گفت:آسفالت کشی این منطقه با یاری معاونت فنی و عمرانی صورت گرفته است.

عطایی اضافه کرد: خدمات عنوان شده تنها با هماهنگی سازمان حفاظت محیط زیست انجام می گردد. آبیاری گونه های گیاهی پارک پردیسان بر عهده شهرداری تهران نیست و این کار را سازمان محیط زیست انجام می دهد.

منبع: همشهری آنلاین

به "نگهداری و آبیاری پوشش گیاهی پارک پردیسان بر عهده سازمان محیط زیست است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگهداری و آبیاری پوشش گیاهی پارک پردیسان بر عهده سازمان محیط زیست است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید