نخستین مرکز بین المللی نوآوری راه اندازی می گردد

به گزارش وبلاگ خوراکی به نقل از دانشگاه اهل بیت (ع)، مرکز نوآوری بین المللی یاس به وسیله دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع) و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، 20 تیر ماه سال 1400 فعالیت خود را به صورت رسمی شروع می نماید.

نخستین مرکز بین المللی نوآوری راه اندازی می گردد

این مرکز با هدف حمایت از زیست بوم کارآفرینی، تسهیل فرآیند تجاری سازی ایده های دانش بنیان، ایجاد اشتغال و توانمندسازی دانشجویان مسلمان در اقتصاد دانش بنیان تأسیس شده است و امکان برقراری ارتباطات گسترده با مراکز آموزشی و پژوهشی دنیا اسلام و جذب دانشجویان مستعد و توانمند مسلمان در سراسر دنیا را دارد.

مرکز نوآوری بین المللی یاس کوشش دارد با جذب، سازماندهی، مدیریت و هم افزایی شتاب دهنده ها، استارت آپ ها، شرکت های فناور و دانش بنیان فعال در حوزه های ماموریتی دانشگاه اهل بیت (ع) نقشی کلیدی در توانمندسازی و توسعه فرهنگی و مالی مسلمانان دنیا داشته باشد.

این مرکز نوآوری امکان حضور دانشجویان خارجی را در شرکت های دانش بنیان و استارت اپ ها فراهم می نماید. این دانشجویان پس از تحصیل و کسب مهارت در مرکز نوآوری یاس می توانند مقدمات توسعه صادرات محصولات دانش بنیان و استقرار شعب شرکت های دانش بنیان و استارت اپی در کشورهای خود را ایجاد نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نخستین مرکز بین المللی نوآوری راه اندازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین مرکز بین المللی نوآوری راه اندازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید