مصدومیت دلخراش مدافع ملی پوش

به گزارش وبلاگ خوراکی، تیم سائوپائولو روز پنجشنبه در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی برزیل در ورزشگاه مورومبی با نتیجه یک بر صفر مقابل پالمیراس پیروز شد. با این حال این پیروزی با مصدومیت شدید مدافع میانی سائوپائولو همراه بود.

مصدومیت دلخراش مدافع ملی پوش

به گزارش وبلاگ خوراکی، رابرت آربولدا، مدافع 30 ساله اکوادوری در این دیدار از ناحیه پا دچار شکستگی شد و ممکن است جام جهانی قطر را از دست بدهد.

باشگاه سائوپائولو برزیل گفت، رابرت آربولدا، مدافع اکوادوری به دلیل مصدومیتی که پنجشنبه گذشته در جریان بازی جام ملت های برزیل متحمل شده بود، تحت عمل جراحی موفقیت آمیز قرار گرفت.

به گزارش وبلاگ خوراکی، آربولدا که از ناحیه مچ پای چپ دچار شکستگی و آسیب دیدگی رباط شده روز روز جمعه تحت عمل جراحی قرار گرفت. در بیانیه تیم سائوپائولو آمده است: این عمل موفقیت آمیز بود و این بازیکن باید هفته آینده مرخص شود و بهبودی او در چند روز آینده آغاز خواهد شد.

این فوتبالیست 30 ساله به نوبه خود در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام از حمایت هایی که از او شده است تشکر کرد.

او گفت: از همه برای محبت و پیام های مثبت تشکر می کنم. ما عمل جراحی را تمام کردیم و همه چیز خوب پیش رفت. وقت آن است که روی یک بهبودی خوب و سریع تمرکز کنم تا به کاری که بیشتر دوست دارم برگردم. خدا همه شما را حفظ کند!

سائوپائولو، در حال حاضر، زمان بهبودی این بازیکن اکوادوری را مشخص نکرده است، با این حال، مطبوعات برزیل گفتند که حداقل سه ماه خواهد بود.

منبع: فرارو

به "مصدومیت دلخراش مدافع ملی پوش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصدومیت دلخراش مدافع ملی پوش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید