مسئولیت های اجتماعی مس در کرمان پررنگ تر می شود

به گزارش وبلاگ خوراکی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: با حضور سعد محمدی در رأس شرکت ملی صنایع مس ایران، شاهد پررنگ تر شدن مسئولیت های اجتماعی مس در کرمان هستیم.

مسئولیت های اجتماعی مس در کرمان پررنگ تر می شود

به گزارش خبرنگار ، میثم پاریزی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در حاشیه بازدید اردشیر سعد محمدی مدیرعامل و اسماعیلی رئیس هیئت مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران از فرایند پیشرفت ساخت و ساز پروژه ورزشگاه مس کرمان با قدردانی از خدمات مؤثر اردشیر سعدمحمدی، مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران در حوزه ورزش این استان گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران، در سال های اخیر دست به اقدامات گسترده ای در حوزه مسئولیت اجتماعی زده است.

او اضافه نمود: آنچه در شرکت مس در این حوزه اتفاق افتاده است، نه تنها برای شرکت های معدنی و صنعتی، بلکه برای شرکت های ایرانی فعال در همه بخش ها می تواند الگو باشد.

پاریزی با اعلام اینکه انجام مسئولیت های اجتماعی به دلیل هزینه هایی که برای شرکت ها به همراه دارد، معمولاً مورد بی توجهی قرار می گیرد، گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران تا به امروز در راستای ایفای نقش مسئولیت اجرایی خود در قبال جامعه هدف بخصوص مناطق همجوار اقدام به ساخت ورزشگاه هایی در شهر های کرمان، رفسنجان و شهر بابک کرده است.

او اضافه نمود: حمایت از ورزش قهرمانی و ورزش های همگانی و زیرساخت های ورزشی با تاسیس باشگاه های ورزشی در مس کرمان، رفسنجان، شهربابک، پاریز و حمایت از رشته های غیر فوتبالی و مدال آوران پارالمپیکی از جمله زهرا نعمتی و پیمان نصیری از اقدامات خوبیست که در راستای مسئولیت اجتماعی این شرکت اجرا شده و این فرایند نیز وقفه ناپذیر است.

پاریزی اقدامات شرکت ملی صنایع مس ایران در حوزه مسئولیت اجتماعی را ستود و ابراز امیدواری کرد: همچنان با حضور سعدمحمدی، مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران شاهد توجه به حوزه ورزش این استان باشیم.

ب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مسئولیت های اجتماعی مس در کرمان پررنگ تر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئولیت های اجتماعی مس در کرمان پررنگ تر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید