قوچان نژاد: کادر فنی زوله با من خصومت شخصی دارد، دو سال نقاب زدم و تظاهر کردم!

به گزارش وبلاگ خوراکی، مهاجم ایرانی تیم فوتبال زوله هلند از اینکه در خاتمه این فصل از این تیم جدا می گردد نه تنها ناراحت نیست بلکه راضی هم هست.

قوچان نژاد: کادر فنی زوله با من خصومت شخصی دارد، دو سال نقاب زدم و تظاهر کردم!

به گزارش وبلاگ خوراکی، رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی تیم فوتبال زوله از زمان پیوستن به این تیم هلندی در سال 2019 یکی از بهترین بازیکنان آن بوده و دو سال متوالی نیز بهترین گلزن این تیم شد. قوچان نژاد سال جاری هم با 20 گل زده بهترین گلزن تیم در اردویژه بوده و با این حال او به هیچ وجه از شرایطش در این تیم راضی نیست. دلیلش هم شخصی و نارضایتی از رویکرد کادر فنی تیم نسبت به اوست.

گوچی در این فصل تنها 14 بار در ترکیب اصلی زوله و 6 بار هم به عنوان بازیکن تعویضی در لیگ هلند به میدان رفته است. به همین دلیل این مهاجم ایرانی از خاتمه یافتن دوران حضورش در زوله در انتهای فصل جاری راضی است. قوچان نژاد که شب گذشته (یکشنبه) در پیروزی خانگی یک بر صفر زوله مقابل تیم خرونینخن در هفته خاتمهی اردویژه در دقیقه 78 به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت، مصاحبه ای با سایت دستنتور هلند انجام داد که آن را در ادامه می خوانید:

رضا، از اینکه با زوله خداحافظی می کنی چه احساسی داری؟

احساسی بسیار بد اما خوشحالم که حضورم در این تیم تمام می گردد چون هرگز فرصت زیادی برای بازی در این تیم نداشتم. مثلاً همین فصل. همه بازیکنان مورد توجه قرار گرفتند حتی الیانو ریندرز و پله کلمنت که هافبک هستند اما من نه.

این اتفاق چقدر برایت ناراحت کننده است؟

خیلی ناراحتم چون نه فقط این فصل بلکه فصل گذشته هم شرایط به همین منوال بود.

سرمربی تیم را مقصر این شرایط می دانی؟

من فکر نمی کنم که بتوان همه تقصیرها را گردن یک نفر انداخت. این تصمیمات نتیجه تفکرات کل اعضای کادر فنی است.

فکر می کنی که خودت به اندازه کافی آماده بوده ای؟

همواره نشان داده ام که می توانم برای تیم بازیکنی مهم باشم وگرنه نمی توانستم دو فصل پیاپی بهترین گلزن تیم شوم. در این فصل بیش از اندازه مورد بی توجهی قرار گرفتم و دلیلش هم این نبود که رقابت داخلی بیش از اندازه سنگین بود. مطلقاً اینگونه نبود و به همین دلیل هم من درک نمی کنم.

شاید تصور شده که مهاجمی مناسب ترکیب اصلی نیستی.

این چرندترین چیزی است که مردم می توانند درباره من بگویند. چیزی که من می گویم این است که کادر فنی به همه بازیکنان فرصت داد جز من. حتی بعد از هت تریک. پس به نظرم مسئله شخصی است. این شرایط شرم آور است. مطمئنم که می توانستم به باشگاه بیشتر از این ها یاری کنم. مشکل این است که افرادی راهنمایی تیم را برعهده دارند که ظاهراً ترجیح می دهند مرا نبینند.

چقدر خودت را در این شرایط مقصر می دانی؟

نمی توانم خودم را مقصر بدانم چون همواره رفتاری بسیار حرفه ای داشته ام. هرگز پا پس نکشیده ام وگرنه نمی توانستم اینگونه در هر بازی که به میدان می روم تأثیرگذار باشم حتی در همین بازی آخر برابر خرونینخن که باز هم سهم زیادی در پیروزی تیم داشتم.

این موضوع هم تو را عصبانی می نماید؟

قطعاً. شرایط افتضاحی است چون احساس می کنی که در حقت ظلم شده است. همواره نادیده گرفته شده ام. ما مهاجم نوک نداریم. این چیزی است که از کادر فنی تیم می شنوم. این در حالی است که من دو سال پیاپی بهترین گلزن تیم شدم آن هم نه به عنوان یک بازیکن ترکیب اصلی بلکه به عنوان بازیکنی تعویضی. این کادر فنی با کنار گذاشتن من از ترکیب اصلی فرصت بزرگی را از دست داد، شاید هم مشکل این باشد که آنها آنچه دوروبرشان رخ می دهد را نمی بینند. این هم آزار دهنده است به خصوص برای من که فردی احساسی هستم. به همین دلیل هم برای من قبول اینکه کادر فنی مرا به عنوان یک بازیکن مهم قبول ندارد سخت است.

نمی شد درباره این موضوع با کادر فنی صحبت کنی؟

نمی خواستم که در فرآیند راهنمایی تیم اختلال ایجاد کنم. به همین دلیل هم دو سال زبان به دهن گرفتم اما الان باید راستش را بگویم و آن هم این است که در این دو سال نقاب به صورت زدم و تظاهر می کردم که راضی ام، در حالی که نبودم چون از درون دردی را احساس می کردم.

حالا چه برنامه ای داری؟

الان که می خواهم از تعطیلاتم لذت ببرم و استراحت کنم. بعد از آن باید ببینم که چه فرصت هایی پیش رویم قرار می گیرد اما مطمئناً کارم در زوله تمام شده است. البته این را بگویم که حساب باشگاه از طرفدارانش از اعضای کادر فنی جداست. همواره با طرفداران رابطه خوبی داشته ام و همواره حمایت شان را احساس نموده ام. باشگاه اما اغلب با تصمیم گیری یکسری افراد سرافکنده شده است و من همه از این موضوع ناراحتم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قوچان نژاد: کادر فنی زوله با من خصومت شخصی دارد، دو سال نقاب زدم و تظاهر کردم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قوچان نژاد: کادر فنی زوله با من خصومت شخصی دارد، دو سال نقاب زدم و تظاهر کردم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید