فضای علمی-کاربردی های جهاد دانشگاهی به 155 هزار مترمربع می رسد

به گزارش وبلاگ خوراکی، رئیس موسسه آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی گفت: جهاد دانشگاهی در حال حاضر 155 هزار مترمربع فضای کالبدی در این بخش دارد که طی هشت تا 9 سال ساخته شده و این یک موفقیت قلمداد می شود.

فضای علمی-کاربردی های جهاد دانشگاهی به 155 هزار مترمربع می رسد

به گزارش وبلاگ خوراکی، محمدعلی گودرزی امروز دوشنبه 22 مهرماه در مراسم بهره برداری از طرح توسعه مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی البرز ضمن تشکر از مسئولان و نهادهایی که برای به انتها رسیدن این طرح توسعه همکاری کرده بودند گفت: اگر حمایت ریاست دانشگاه علمی-کاربردی استان نبود این مرکز الان سرنوشت دیگری داشت.

گودرزی با اشاره به سابقه فعالیت جهاد دانشگاهی در حوزه آموزش های علمی-کاربردی، افزود: پیش از شروع فعالیت دانشگاه علمی-کاربردی، جهاد دانشگاهی به صراحت از اجرای دوره های علمی-کاربردی و ایجاد ساز و کاری مناسب برای اجرای این دوره ها سخن به میان آورده بود.

وی در ادامه افزود: جهاد دانشگاهی در سال 77 اولین مرکز را راه اندازی کرد و در سال 91 تبدیل به موسسه شد و در حال حاضر با 40 مرکز مشغول فعالیت است، مجوز مرکز بوشهر هم گرفته شده و به زودی چهل و یکمین مرکز هم در استان بوشهر کار خود را شروع خواهد کرد.

رئیس موسسه آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه تلاش همیشگی ما بر فراهم سازی فضای خوب برای مراکز علمی-کاربردی بوده است گفت: جهاد دانشگاهی در حال حاضر 155 هزار مترمربع فضای کالبدی در این بخش دارد که طی هشت تا 9 سال ساخته شده و این یک موفقیت قلمداد می شود.

وی در خصوص مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی البرز هم اظهار کرد: فعالیت این مرکز از سال 86 شروع شده و جزو مراکز خوب جهاد دانشگاهی به شمار می رفته است؛ نوسازی این مرکز هم در یک حرکت جهادی انجام شده و اکنون آمادگی پذیرش دانشجو در حوزه فرهنگ و هنر را دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فضای علمی-کاربردی های جهاد دانشگاهی به 155 هزار مترمربع می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فضای علمی-کاربردی های جهاد دانشگاهی به 155 هزار مترمربع می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید