عزیزی: ایثارگری،گذشت و رشادت ساده نیست

به گزارش وبلاگ خوراکی، رئیس فدراسیون گلف کشورمان گفت: به نمایندگی از همکارانم در فدراسیون، هیئت ها و جامعه گلف مراتب دست بوسی خود را خدمت ایثارگران اعلام می کنم.

عزیزی: ایثارگری،گذشت و رشادت ساده نیست

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ خوراکی، حمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف کشورمان در مراسم افتتاحیه جام مینی گلف ایثار در پارک ملت گفت: به نمایندگی از همکارانم در فدراسیون، هیئت ها و جامعه گلف مراتب دست بوسی خود را خدمت ایثارگران اعلام می کنم. ایثارگری،گذشت و رشادت ساده نیست. آنها از مسائل شخصی و خانوادگی خود گذشتند و ایثارگر شدند. 30 ثانیه چشم ها را ببندید. تصور کنید ایثارگری که دو چشم خود را تقدیم کرده تمام اوقاتش اینگونه است. آیا می توانید یک ساعت بی حرکت روی صندلی باشید؟ این است آنچه آنها تقدیم کردند.

وی تاکید کرد: تصور کنید افرادی که از فرزند خود در راه کشور گذشتند و فرزند خود را تقدیم کشور و انقلاب کردند. امیدوارم شما خانواده ایثارگران راهنمای ما جوانان برای به کار بردن درس ایثار در زندگی باشید.

در این مراسم خواهر شهید ابراهیم هادی دو جلد از کتابش که مربوط به برادر شهیدش بود، را امضا کرد و تقدیم رئیس فدراسیون کرد و عزیزی نیز این کتاب را تقدیم موزه ورزش کرد.

درحاشیه این مراسم مدال افتخار به ایثارگران حاضر در این مسابقات اهدا شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عزیزی: ایثارگری،گذشت و رشادت ساده نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی: ایثارگری،گذشت و رشادت ساده نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید