سرجیو: با برتری مقابل نفت مسجدسلیمان به هدف اول مان رسیدیم، برای فصل آینده چند پیشنهاد دارم

به گزارش وبلاگ خوراکی، پائولو سرجیو، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مدعی شد برای فصل آینده با پیشنهاداتی از چند تیم روبرو شده است.

سرجیو: با برتری مقابل نفت مسجدسلیمان به هدف اول مان رسیدیم، برای فصل آینده چند پیشنهاد دارم

به گزارش خبرنگار وبلاگ خوراکی از آبادان, پائولو سرجیو بعد از پیروزی 3 بر یک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل نفت مسجدسلیمان ضمن بیان این مطلب گفت: بازی سختی بود. نفت مسجدسلیمان زمانی که بازی مساوی بود، در زمانی که بازی صفر - صفر و یک - یک بود، دفاع خوبی می کرد. آنها سازماندهی خوبی در عقب زمین داشتند و به ما اجازه نمی دادند شوت بزنیم. فقط می توانستیم توپ را بچرخانیم و مجبور بودیم توپ را سریع تر بچرخانیم. صادقانه باید بگویم زمانی که گل اول را زدیم، تیم ما سرد شد و نتوانستیم آن کیفیت خودمان را ادامه بدهیم. بهتر بود که ما ادامه بازی را سریع تر دنبال می کردیم.

وی ادامه داد: در واقع مدت زمان زیادی توپ در اختیار ما بود، بدون اینکه توجه و تفکر ما حمله کردن باشد و به همین دلیل اعتمادبه نفس را به تیم حریف می دادیم تا آنها خودشان را بالاتر بیاورد. پس از آن، تیم حریف در انتهای زمین جمع می شدند و شانسی را برای ایجاد موقعیت به تیم ما نمی دادند. ما تمام تلاش خودمان را انجام دادیم و محمدرضا غبیشاوی آن چیز اضافه ای که نیاز بود تیم مان داشته باشد را به ما داد. سعی ما در این بود که وفا هخامنش را به عنوان بازیکن جایگزین به زمین بیاورم و خوشبختانه خیلی زود هم گل را به ثمر رساندیم و دوباره سازماندهی پیدا کردیم. به بازیکنانم تبریک می گویم و اولین هدف ما انجام شد. خوشبختانه صنعت نفت آبادان سال آینده در لیگ برتر خواهد بود و این هدف برای ما بسیار بسیار مهم بود. از حالا به بعد سه بازی مانده که باید ببینیم در این سه بازی چه اتفاقی رخ خواهد داد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در واکنش به این مسئله که آیا برای فصل آینده با او صحبت شده است یا نه، گفت: فعلاً وقت هست که درباره این موضوع صحبت کنیم. در کنار این مسئله، چند پیشنهاد دیگر هم دارم که باید به آن پیشنهادات هم فکر کنم.

وی در واکنش به این سؤال که آیا پیشنهاد او از ایران و کننده خرمشهر است، گفت: نمی خواهم خیلی در این خصوص صحبت کنم. اگر این پیشنهاد از خرمشهر هم باشد، ایرادی ندارد. من احترام می گذارم.

سرجیو در واکنش به این مسئله که رضا جبیره پس از بازی های تیم فوتبال امید دوباره در صنعت نفت نیمکت نشین شده است و آیا احتمال دارد در بازی های آینده از او استفاده شود، گفت: تمام بازیکنان می توانند در ترکیب اصلی برای شروع بازی باشند. ما بازیکنان باکیفیتی داریم که شما آنها را می شناسید و می دانید که بازیکنان ما چقدر کیفیت دارند. گاهی اوقات شما از من سؤال می کنید که چرا فلان بازیکن بازی نمی کند یا آن یکی بازی می کند. با این حال من سؤال شما را درک می کنم، چون کیفیت بازیکنان را شما به خوبی می شناسید. در واقع فقط این را می توانم بگویم که تنها 11 بازیکن می توانند بازی را شروع کنند و بازیکنان دیگر هم آن طور که باید قوی و قدرتمند تمرین کنند تا در شروع بازی حضور داشته باشند، نیستند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت شرح داد: فقط کیفیت داشتن کفایت نمی کند و سخت تلاش کردن هم باید وجود داشته باشد. گاهی اوقات بازیکنانی هستند که می دانیم چقدر کیفیت دارند، اما آنقدر که باید تلاش کنند و نظر ماست تا بتوانند در بازی باشند، به آن سطح نمی رسند. در کنار آن، بازیکنانی هستند که کیفیت دارند و بازی نمی کنند، چون بازیکنان باکیفیت تر یا با تلاش تری در زمین حضور پیدا می کنند. محمد غبیشاوی لیاقت بیشتری برای بازی کردن دارد و تلاش زیادی می کند که در آینده بهتر خواهد شد. زمانی هم که به بازی آمد، بازی را برای ما عوض کرد. بازیکنانی چون مسلم مجدمی، طالب ریکانی و وینیسیوس اولیویرا هم بسیار خوب کار می کنند. در کنار آنها نیز محمدرضا غبیشاوی خوب تمرین می کند. قطعاً زمانی که شانس برسد، همه آنها بازی خواهند کرد و نتیجه را هم به نفع ما می کنند.

وی در واکنش به این مسئله که اگر زودتر به این مسائل و نقدها درباره نیمکت نشینی برخی بازیکنان اهمیت داده بود شاید تیم صنعت نفت جایگاه بهتری در جدول داشت و رتبه اش تک رقمی بود، گفت: ما ابتدای فصل و نیم فصل، تغییراتی زیادی داشتیم. کرار جاسم، اکبر ایمانی و احمد عبدالله زاده از تیم ما رفتند. سیدفاخر تهامی هم از ابتدای فصل کار خود را با ما شروع نکرد، وقفه ای در شروع کار او بود و در اردوی پیش فصل تیم ما غایب بود. غبیشاوی و جبیره هم در تمرینات پیش فصل ما در بروجرد نبودند و یکسری بازیکنان زمان بیشتر و یکسری بازیکنان زمان کمتری با ما بودند که از آنها خواستیم کارهایی که لازم است را برای مان انجام بدهند. با این حال هر بار که از بازیکنان مختلف سؤال کردید، ما پاسخ دادیم که از کیفیت فنی این بازیکنان باخبر هستیم، اما شانس بازی کردن با گذشت زمان و با گذشت بازی ها ایجاد می شود. با نظر شما موافقم که می توانستیم جایگاه بهتری در جدول داشته باشیم، اما برای موفقیت همه تلاش کردند و تلاش می کنند.

سرجیو یادآور شد: بارها خدمت شما گفته ام که 15 مساوی داشتیم، اما شما همان 15 بازی را بررسی کنید که هیچ وقت برای کسب تک امتیاز عقب نشینی نکردیم و همیشه بازی رو به جلویی داشتیم. در واقع گاهی اوقات زمان هایی در طول فصل بود که فشارهای زیادی روی تیم ما بود و آن زمانی بود که ما باید کنار هم ایستاده و فشارها را تحمل می کردیم تا زمان بگذرد. زمانی که هواداران ما باشند و از ما حمایت کنند، برای همه کار راحت تر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرجیو: با برتری مقابل نفت مسجدسلیمان به هدف اول مان رسیدیم، برای فصل آینده چند پیشنهاد دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرجیو: با برتری مقابل نفت مسجدسلیمان به هدف اول مان رسیدیم، برای فصل آینده چند پیشنهاد دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید