مهاجم نو و خارجی استقلال تعیین شد؛ گلزن و نام آشنا!

به گزارش وبلاگ خوراکی، فهرست خرید استقلال برای فصل آینده، خیلی زود در رسانه ها منتشر شد. باشگاه استقلال، برخی از این نام ها را تکذیب کرد تا پیدا کردن گزینه های مد نظر مجیدی، ساده تر گردد. فرهاد مجیدی، گفته بود شاید آن ها سراغ یک بازیکن خارجی برای خط حمله تیم شان بروند. بر خلاف تصور، قرار نیست خارجی بعدی استقلال از دیگر کشور ها وارد ایران گردد. آن ها قصد خرید لوسیانو پریرا را دارند. بازیکنی که در صورت حضور در استقلال، جای شیخ دیاباته را می گیرد. مصدومیت های مداوم، رقم بالای قرارداد و عملکرد ضعیف شیخ در فصل گذشته، باعث شده استقلال تمایلی به تمدید قرارداد او نداشته باشد.

مهاجم نو و خارجی استقلال تعیین شد؛ گلزن و نام آشنا!

لوسیانو پریرا، گزینه ای غافلگیر کننده برای خط حمله استقلال است. گلزن ترین خارجی تاریخ لیگ برتر، سن 37 سالگی را هم پشت سر گذاشته و سال های آخر دوران بازی را می گذراند. پریرا تا لیگ هجدهم، عملکردی درخشان در لیگ برتر داشت. او با پیراهن فولاد، صنعت نفت، توسعه فولاد و سپاهان، زدن بیش از 10 گل در یک فصل لیگ برتر را تجربه کرد. ثباتی فوق العاده، که در لیگ برتر ایران کم سابقه است. دوران اوج پریرا، لیگ هجدهم او را با 16 گل به آقای گلی لیگ برتر رساند. با این حال بالاتر رفتن سن روی عملکرد او، تاثیر گذاشت و در دو فصل اخیر، نتوانسته درخشش گذشته را تکرار کند.

پریرا فصل پیش در تیم نکونام، 7 گل در لیگ برتر زد. این فصل آمار گلزنی او، کمتر شد و به 5 گل رسید. 3 گل از 5 گل او هم از روی نقطه پنالتی زده شدند و پریرا، در جریان بازی فقط دو بار پیروز شد دروازه حریفان فولاد را باز کند. اوضاع پریرا در لیگ قهرمانان آسیا بهتر بود و با زدن 2 گل در مرحله پلی آف و 2 گل در مرحله گروهی، در ترکیب فولاد درخشید. فصل آینده، پریرا یک سال پیرتر هم می گردد و خطر ادامه سیر نزولی او وجود دارد. با این حال، مجیدی امیدوار است با خرید پریرا، او را در سال های پایانی بازی به اوج برگرداند. بازیکنی که دو بار با فولاد و سپاهان، قهرمانی در لیگ را تجربه نموده و می تواند مثل جلال حسینی، با سه تیم مختلف در لیگ برتر به قهرمانی برسد.

فوتبال 360

منبع: فرارو

به "مهاجم نو و خارجی استقلال تعیین شد؛ گلزن و نام آشنا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم نو و خارجی استقلال تعیین شد؛ گلزن و نام آشنا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید