رویداد نوآوردگاه فین تک 27 تا 29 آذرماه برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ خوراکی، رویداد نوآوردگاه فین تک با حمایت معاونت علمی و با هدف شناسایی افراد خلاق و خوش فکر این حوزه 27 تا 29 آذرماه در کارخانه نوآوری آزادی برگزار می گردد.

رویداد نوآوردگاه فین تک 27 تا 29 آذرماه برگزار می گردد

به گزارش گروه فناوری وبلاگ خوراکی، به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اگر به خبر های مربوط به استارت آپ ها علاقمند باشید و آن ها را دنبال کنید احتمالا یکی از کلماتی که این روز ها زیاد درباره آن شنیده اید کلمه فین تک است. اصطلاح فین تک یا فناوری اقتصادی به شکل فزاینده ای در رسانه ها و در تبادل نظر های گاه به گاه محافل تکنولوژی ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

شاید هنوز بسیاری از ما با این اصطلاح آشنا نباشیم؛ اما به هیچ وجه نمی توان اهمیت آن را انکار کرد. در واقع فین تک یا فناوری اقتصادی به معنای کاربرد نوآورانه فناوری در ارائه خدمات اقتصادی است. نوآوردگاه هم فضایی است برای کسانی که در حوزه فین تک ایده های خلاقانه ای دارند؛ اما شرایط ارائه و عرضه آن را ندارند. در این رویداد فناورانه سه روزه توانایی مالکان ایده های نو در حوزه فین تک محک زده می گردد.

در این نوآوردگاه، افراد و یا تیم های خلاق ایده های اولیه خود را پرورش و در جمع ارائه می دهند و با دیگر تیم هایی که تجربه چنین اقدامات را داشتند آشنا می شوند. این کار به شناسایی تیم های با پتانسیل بالا در حوزه فین تک، شناسایی افراد خلاق و خوش فکر و شناسایی و ارائه فرصت های موجود به استارت آپ ها در حوزه فین تک منجر می گردد.

ایجاد یک شبکه بین افراد و استارت آپ ها و آشنایی با خدمات آی فینک و شرکت خدمات انفورماتیک کشور از دیگر اهداف برگزاری نوآوردگاه فین تک است.

مخاطبان این رویداد فناورانه تیم های استارت آپی، تیم های فین تکی، متخصصان حوزه فین تک، متخصصان حوزه کسب وکار و متخصصان فنی (برنامه نویسان، UI/UX و ..) هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رویداد نوآوردگاه فین تک 27 تا 29 آذرماه برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد نوآوردگاه فین تک 27 تا 29 آذرماه برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید