رضایی: فعلا امیدها اردوی مستقل ندارند، بلاتکلیفی اصلا برای کشتی خوب نیست

به گزارش وبلاگ خوراکی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید گفت: این حالت بلاتکلیفی اصلا برای کشتی خوب نیست و سال آینده از همین رشته در المپیک توقع مدال وجود دارد، باید زودتر انتخابات برگزار گردد.

رضایی: فعلا امیدها اردوی مستقل ندارند، بلاتکلیفی اصلا برای کشتی خوب نیست

علیرضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ خوراکی در خصوص جلسه سرمربیان تیم های ملی کشتی با سرپرست جدید فدراسیون کشتی گفت: جلسه در خصوص ادامه برنامه های فنی تیم های ملی بود و سرپرست فدراسیون تاکید نمود کارها طبق برنامه قبلی دنبال خواهد شد.

وی در خصوص برنامه های تیم ملی امید نیز توضیح داد: فعلا اردویی نداریم چون فاصله زیادی تا مسابقات جهانی امید وجود دارد اما تعدادی از نفرات ما در اردوی بزرگسالان هستند و آنجا تمرینات شان را پیگیری می نمایند. تیر ماه مسابقات انتخابی امیدها برگزار می گردد و پس از آن اردوها را با حضور نفرات برتر تشکیل می دهیم. با توجه به تعامل موجود بین تیم ملی رده های سنی مختلف، حتما برنامه های تمرینی ما با جوانان و بزرگسالان خواهد بود و علاوه بر آن اردوهای اختصاصی هم برای امیدها خواهیم داشت.

رضایی با تاکید بر اینکه برگزاری هر چه سریع تر انتخابات به سود کشتی خواهد بود، گفت: امیدوارم زودتر زمان برگزاری مجمع انتخاباتی اعلام شده و سریعتر انتخابات در هر زمانی که امکانش وجود دارد، برگزار گردد. این وضعیت و این حالت بلاتکلیفی اصلا برای کشتی خوب نیست و سال آینده از همین رشته در المپیک توقع مدال وجود دارد. بنابراین باید هر چه زودتر تکلیف روشن گردد تا رئیس فدراسیون بتواند بدون مشکل و حاشیه کارهای کشتی را پیش ببرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رضایی: فعلا امیدها اردوی مستقل ندارند، بلاتکلیفی اصلا برای کشتی خوب نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: فعلا امیدها اردوی مستقل ندارند، بلاتکلیفی اصلا برای کشتی خوب نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید