رئال مادرید جانشین راموس را شناسایی کرد

به گزارش وبلاگ خوراکی، مدیران باشگاه رئال مادرید جانشین کاپیتان 35 ساله خود را شناسایی نموده اند.

رئال مادرید جانشین راموس را شناسایی کرد

به گزارش وبلاگ خوراکی، باشگاه رئال مادرید که پس از 16 سال به همکاری اش با سرخیو راموس خاتمه داد، جانشین این مدافع اسپانیایی را شناسایی نموده است. براساس گزارش نشریه اسپانیایی مارکا چاپ مادرید مدیران این باشگاه اسپانیایی، ژولز کنده مدافع فرانسوی سویا را به عنوان جانشین راموس 35 ساله در نظر گرفته اند. پیش از این گفته می شد که رئالی ها، پائو تورس از ویارئال را به عنوان جانشین راموس در نظر گرفته اند.

باشگاه رئال مادرید در حال برنامه ریزی برای ارائه پیشنهاد رسمی به سویا برای جذب این مدافع فرانسوی است، اما قصدی برای پرداخت رقم فسخ قرارداد 80 میلیون یورویی این بازیکن ندارد. مدیران این باشگاه اسپانیایی ممکن است رافائل واران را در این تابستان بفروشند تا بودجه لازم برای خرید کنده 22 ساله را تأمین نمایند.

ژولز کنده که در سال 2019 از بوردو به سویا پیوست، تا به امروز در 88 بازی برای این تیم اسپانیایی به میدان رفته و شش گل نیز به ثمر رسانده است. او که تا سال 2024 با سویا قرارداد دارد، ارزشش در بازار نقل وانتقالات 60 میلیون یورو تخمین زده شده است.

راموس در این 16 سال به رئال مادرید برای کسب 22 جام مختلف از جمله پنج قهرمانی در لالیگا، دو قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا یاری کرد.

او که در سال 2005 از سویا به جمع سفیدپوشان مادریدی ملحق شد، در 671 بازی برای این تیم به میدان رفت و 101 گل هم به ثمر رساند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رئال مادرید جانشین راموس را شناسایی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئال مادرید جانشین راموس را شناسایی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید