ذاکری: اعتماد صنایع به دانشگاه موجب رونق فراوری می گردد

به گزارش وبلاگ خوراکی، رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: اگر سازمان ها و صنایع به دانشگاه اعتماد نموده و چالش های خود را با یاری اساتید و دانشجویان نخبه شناسایی و برطرف نمایند کارکرد و تولیدات حوزه صنعت افزایش می یابد.

ذاکری: اعتماد صنایع به دانشگاه موجب رونق فراوری می گردد

جبار علی ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ خوراکی با اشاره به اینکه ارائه خدمات اجرایی به سازمان ها و صنایع مقفول مانده است، گفت: دانشگاه می تواند با توجه به کارکرد و ماموریتی که دارد بسیاری از بن بست های صنایع و سازمان ها را با ارائه راه حل باز کند اما متاسفانه عدم اعتماد از سوی صنعت وجود دارد که به سراغ دانشگاه ها نمی آیند.

وی اضافه نمود: بسیاری از صنایع از بهره وری و فراوری پایینی برخوردار هستند که باید برای افزایش رونق فراوری خود چالش های صنعت خود را شناسایی نموده و از ظرفیت و پتانسیل دانشگاه استفاده بنمایند.

ذاکری توضیح داد: دانشگاه علم و صنعت ایران آمادگی دارد که به صنایع مختلف برای برطرف چالش ها و مسائل آنها یاری کند به طوری که در قالب یک تفاهم نامه دو طرفه، دانشگاه به تحقیق و شناسایی می پردازد که بعد از تایید شرکت درباره افزایش کارایی، فراوری و برطرف مسائل ارتباط دانشگاه با صنعت از قالب تفاهم نامه به قرارداد تبدیل می گردد.

رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: از صنایع یا سازمان ها به دانشگاه اعتماد نمایند بدون شک شاهد نتایج بسیار مطلوبی در کارایی و افزایش بهره وری و فراوری خواهند بود.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ذاکری: اعتماد صنایع به دانشگاه موجب رونق فراوری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذاکری: اعتماد صنایع به دانشگاه موجب رونق فراوری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید