خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن ممنوع است

به گزارش وبلاگ خوراکی، تهران (پانا) - معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن و سایر طرح های حمایتی حوزه مسکن ممنوع است.

خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن ممنوع است

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، حسب گزارشات واصله مردمی و مراجع نظارتی، تعدادی از مشاورین املاک فعال در سطح شهرستان ها اقدام به خرید و فروش غیرقانونی امتیاز طرح اقدام ملی مسکن می نمایند که این امر با توجه به ناآگاهی بعضی خریداران امتیازها و هم عدم انجام فرآیند انتخاب واحد و انعقاد قرارداد واگذاری منجر به سو استفاده و تضییع حقوق خریداران امتیازها و در نهایت درگیری پروژه ها با پرونده های حقوقی و قضائی ناشی از این تخلفات و جرایم خواهد شد.

به همین دلیل معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی برای اطلاع رسانی در خصوص عواقب این اقدام اطلاعیه ای صادر کرد که متن آن به توضیح زیر است.

به اطلاع می رساند هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن و سایر طرح های حمایتی تأمین مسکن وزارت راه و شهرسازی به وسیله ثبت نام نمایندگان در طرح ها، مشاورین املاک، افراد و طرق مختلف ممنوع بوده و می تواند منجر به ابطال ثبت نام اولیه و حذف از طرح ها و پروژه ها گردد. از این رو ضمن تاکید بر خودداری از هرگونه خرید و فروش امتیاز، اعلام می گردد که وزارت راه و شهرسازی هیچگونه مسئولیت و پاسخگویی در برابر فروشندگان و خریداران امتیازها ندارد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید