خبرنگاران زلزله قصرشیرین خسارتی نداشت

به گزارش وبلاگ خوراکی، کرمانشاه- خبرنگاران- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: زلزله 4.2 ریشتری ساعت 21 و 22 دقیقه یکشنبه شب قصرشیرین خسارتی نداشته است.

خبرنگاران زلزله قصرشیرین خسارتی نداشت

جلیل بالایی به وبلاگ خوراکی اضافه کرد: با توجه به بازسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی و آزمون پیروز در عدم ایراد خسارت و مقاومت در مقابل زلزله 6.4 ریشتری آذر 97 محلی برای نگرانی زلزله های به این بزرگی وجود ندارد.

وی گفت: به منظور اطمینان بخشی و اعلام هوشیاری تیم ارزیاب مستقر در شهرستان آنالیز هایی انجام داده و هم اکنون در شهرستان شرایط عادی است.

روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه نیز گفت: به محض وقوع زلزله 4.2 ریشتری امشب پنج تیم ارزیاب برای آنالیز به محل وقوع زلزله اعزام شدند.

زمین لرزه 7.3 ریشتری 21 آبان سال گذشته در 11 کیلومتری بخش ازگله و 32 کیلومتری شهر سرپل ذهاب رخ داد که 620 کشته و 12 هزار و 386 مصدوم داشت.

این زلزله به 10 شهرستان و یک هزار و 932 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد و براساس ارزیابی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، 103 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی آسیب کلی و جزئی دید.

البته در زلزله 6.4 ریشتری یکشنبه چهارم آذر 97 هم 771 مصدوم و بیش از چهار هزار واحد مسکونی خسارت دیده، به این آمارها اضافه شد.

مسئولان ارشد استان گفته اند که همه واحدهای خسارت دیده روستایی را تا انتها سال جاری و واحدهای شهری را تا نیمه اول سال 98 تکمیل می نمایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران زلزله قصرشیرین خسارتی نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زلزله قصرشیرین خسارتی نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید