تفاهم نامه همکاری فدراسیون بوکس با تربیت بدنی آستان قدس رضوی

به گزارش وبلاگ خوراکی، فدراسیون بوکس تفاهم نامه همکاری با آستان قدس رضوی به امضا رساند.

تفاهم نامه همکاری فدراسیون بوکس با تربیت بدنی آستان قدس رضوی

به گزارش وبلاگ خوراکی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، با تلاش های افشین نفوذی رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون و همچنین امیر حسین اخوان رئیس هیئت بوکس استان خراسان رضوی، پیش زمینه ای برای همکاری بوکس ایران با تربیت بدنی آستان قدس فراهم شد که نهایتا روز گذشته (یکشنبه) حسین ثوری تفاهمنامه همکاری فدراسیون با موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی را به امضا رساند.

این حرکت ارزشمند در حالی انجام شد که قرار است موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی با همکاری هیئت بوکس استان میزبانی برخی اردوهای تیم های ملی بوکس را هم بر عهده داشته باشد.

همچنین این ارگان فرهنگی ورزشی، سالن شهید محمد رضا سنجرانی را به رشته بوکس اختصاص داد.

حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس در خصوص این تفاهمنامه گفت: باید از فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی، جبار قوچان نژاد معاون اداره کل، افشین نفوذی مسئول کمیته فرهنگی فدراسیون، تاج فیروز مسئول موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی و امیر حسین اخوان بابت همکاری که برای امضای این تفاهم نامه داشتند تشکر و قدردانی کنم.

وی افزود: این حرکت یه گام رو به جلوی دیگر برای ما بود و برگ زرین در دفتر بوکس ایران به ثبت رسید. امیدوارم اینگونه حرکت های فرهنگی ورزشی در بوکس بیش از پیش اتفاق بیفتد.

رئیس فدراسیون بوکس شرح داد: علاوه بر فدراسیون، هیات بوکس خراسان رضوی هم تفاهمنامه همکاری با موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی به امضا رساند و خوشحالیم که توانستیم بوکس را رسما وارد این موسسه کنیم و امیدوارم همکاری دو طرفه ما با تربیت بدنی آستان قدس رضوی به قطار در حال حرکت بوکس سرعت بیشتری ببخشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تفاهم نامه همکاری فدراسیون بوکس با تربیت بدنی آستان قدس رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم نامه همکاری فدراسیون بوکس با تربیت بدنی آستان قدس رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید