تعبیر خواب سیگار کشیدن - دود سیگار در خواب چه معنایی دارد؟

به گزارش وبلاگ خوراکی، سیگار کشیدن در خواب به معنای از بین بردن اضطراب و کنترل آن است البته مطیعی تهرانی دیدن آن را نشان دهنده تلخ کامی و عمر بیننده خواب می داند.

تعبیر خواب سیگار کشیدن - دود سیگار در خواب چه معنایی دارد؟

تعبیر خواب سیگار

سرویس سرگرمی - به طور کلی سیگار اضطراب یا رهایی از آن و وابستگی را نشان می دهد. احساس اینکه از شما حمایت می شود، شاید این رؤیا در ارتباط با دوست و یا کمکی برای رهایی از استرس باشد. احساسی که فرد خود را عضو گروه و فعالیتی می داند نیز می تواند به صورت رویای سیگار دیده شوند.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

منوچهر مطیعی تهرانی دیدن سیگار را در رؤیا به مانند دیگر وسایل دود کننده (تدخین) تلخ کامی و غم برای فرد رؤیابین می داند. همچنین سیگار را به دلیل کوتاه شدن قد آن در هنگام مصرف در رابطه عمر بیننده خواب بیان می کند.

تعبیر خواب قلیان - قلیان کشیدن در خواب چه مفهومی دارد؟

تعبیر خواب سیگار کشیدن

در کتاب فرهنگ تفسیر رؤیا سیگار کشیدن در خواب به نمادی از تلاش برای کنترل اعصاب بیان شده است. سیگار کشیدن همانطور که برای برخی از افراد به عادت تبدیل شده است می تواند نمایانگر عاداتی باشد که بر تصمیمات ما تأثیر گذارد. عاداتی که می توانند تأثیر مثبت گذاشته و یا برخی عادات غلط که باعث دریافت تصمیم اشتباهی در زندگی شده اند. هر چند که سیگار کشیدن می تواند ناشی از آسایش یا عوض شدن حال و هوای فرد را مانند اینکه دوستی را ملاقات کرده است باشد.

تعبیر خواب دود سیگار

در حالت کلی دیدن دود در خواب نشانه کسالت و غم است و منجر به افسردگی خواهد شد ولی از آنجایی که دود سیگار کوتاه و موقتی است تفسیر آن به کسالت و رنجی گذرا خواهد بود.

منابع:

کتاب فرهنگ تفسیر رؤیا

کتاب بانک جامع تعبیر خواب

منبع: setare.com

به "تعبیر خواب سیگار کشیدن - دود سیگار در خواب چه معنایی دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب سیگار کشیدن - دود سیگار در خواب چه معنایی دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید