بازیکنان ذوب آهن بازی جوانمردانه را رعایت نکردند، خوب جنگیدیم

به گزارش وبلاگ خوراکی، فراز کمالوند دوشنبه شب در نشست خبری انتها پارس جنوبی جم و ذوب آهن اصفهان گفت: فوتبال امروز خیلی خوب بود و بچه ها بالاتر از حد تصور ما نشان دادند. بچه ها خوب بودند و خوب جنگیدند.

بازیکنان ذوب آهن بازی جوانمردانه را رعایت نکردند، خوب جنگیدیم

وی اضافه نمود: امروز به هفت هشت بازیکن استراحت دادیم، بازیکنان جایگزین خوب بازی کردند و بازیکنان پا به پای ذوب آهن بازی کردند. بازیکن جوان ممکن است اشتباه نمایند و برای رشد جوانان بهترین فرصت بود. بچه ها خوب کار کردند و در خط حمله و دفاع کل بازیکنان را عوض کردیم و خوب بودند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم اعلام کرد: از همه بازیکنان به جز احسان تائیدی راضی بودم. به او گفتم به درد تیم ما نمی خورد و از این به بعد نمی تواند با تیم ما تمرین کند. روی احسان تائیدی حساب نموده بودیم ولی جواب نداد. بازیکن باید نتیجه بازی برایش مهم باشد. یک ربع بازی کرد ولی خوب نبود.

وی با انتقاد از ادامه بازی توسط بازیکنان تیم ذوب آهن بعد از مصدومیت یک بازیکن، توضیح داد: برنده شدن خوب است اما نه به هر قیمتی. زشت ترین صحنه فوتبال را امشب دیدیم. این کارها زشت است. بازیکن روی زمین افتاده ولی بازی را ادامه می دهند. این نوع بازی کردن هیچ ارزشی ندارد. برد باید جوانمردانه باشد.

کمالوند اعلام نمود: بازیکنان ما در هنگام مصدومیت بازیکن حریف توپ را بیرون می زدند ولی ذوبی ها این کار را نمی کردند. گلر آنها افتاده روی زمین، ما ایستادیم ولی خودشان آمدند به ما گل بزنند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم اضافه نمود: این یک محک جدی بود و بازیکنان نشان دادند که می توانند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازیکنان ذوب آهن بازی جوانمردانه را رعایت نکردند، خوب جنگیدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان ذوب آهن بازی جوانمردانه را رعایت نکردند، خوب جنگیدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید