ابراز امیدواری مسجد جامعی درباره بازگشت شورایاران به صحن شورای اسلامی شهر تهران

به گزارش وبلاگ خوراکی، عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار امیدواری کرد شورایاران در دوره جدید برای ارائه گزارش در صحن شورای اسلامی شهر تهران حضور پیدا نمایند.

ابراز امیدواری مسجد جامعی درباره بازگشت شورایاران به صحن شورای اسلامی شهر تهران

به گزارش وبلاگ خوراکی و بنابر اعلام شهرنوشت، احمد مسجد جامعی در بازدید از ستاد هیات اجرایی مرکزی انتخابات پنجمین دوره انجمن های شورایاری گفت: انجمن های شورایاری زمینه مشارکت گسترده شهروندان را در اداره بهتر امور شهر مهیا می نماید و از این جهت اهمیت فراوانی دارد.

وی ادامه داد: از نخستین سالی که شوراهای اسلامی شهر تهران شکل گرفت، با فاصله اندکی شورایاری ها کار خودشان را شروع کردند و در مجموع تاکنون فعالیت قابل قبولی داشته اند. امیدواریم در دوره جدید هم تاثیرگذاری بیشتری داشته باشند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران مطرح کرد: حضور شورایاران در صحن شورای اسلامی شهر تهران یکی از دستاوردهای مهم شورای سوم است که بسیار موثر بود و امیدواریم در این دوره هم تکرار گردد.

مسجد جامعی ادامه داد: ارائه گزارش از سوی شورایاران در صحن شورا تاثیر بسیاری داشت. به طور معمول به مسئولین گزارش های رسمی ارائه می گردد، ولی در آن دوره نماینده یک محله مسائل را از دید خود در صحن مطرح می کرد.

وی درخصوص آخرین وضعیت برگزاری انتخابات پنجمین دوره انجمن های شورایای گفت: تاکنون کارها طبق برنامه پیش رفته و امیدواریم پس از این هم طبق برنامه پیش برود و شاهد انتخابات آرامی باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ابراز امیدواری مسجد جامعی درباره بازگشت شورایاران به صحن شورای اسلامی شهر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراز امیدواری مسجد جامعی درباره بازگشت شورایاران به صحن شورای اسلامی شهر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید