آمریکا دو قاضی ایرانی را تحریم کرد

به گزارش وبلاگ خوراکی، وزارت خزانه داری آمریکا پنجشنبه گفت نام دو قاضی ایرانی را در فهرست تحریم ها قرار داده است.

آمریکا دو قاضی ایرانی را تحریم کرد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خوراکی، دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا امروز پنجشنبه تحریم های جدیدی علیه دو قاضی ایران به بهانه های حقوق بشری وضع کرد.

قاضی محمد مقیسه، رئیس شعبه 28 دادگاه عمومی و انقلاب تهران و قاضی ابوالقاسم صلواتی، رئیس شعبهٔ 15 دادگاه انقلاب اسلامی، دو قاضی ایرانی هستند که در فهرست تحریم ها قرار گرفتند.

وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای مدعی شده این دو قاضی برای سال ها شهروندان ایران و شهروندان دو تابعیتی را به دلیل ابراز عقیده مجازات نموده اند.

بیانیه خزانه داری یادآور شده که قاضی صلواتی و قاضی مقیسه هر دو جزو نفراتی هستند که در فهرست تحریم های اتحادیه اروپا قرار گرفته اند.

طبق توضیحات این بیانیه، با اقدام امروز، افراد تحریم شده در صورتی که دارایی هایی در قلمرو قضایی آمریکا داشته باشند مسدود می گردد و افراد آمریکایی از مبادله با آنها منع خواهند شد.

علاوه بر این، نهادهای خارجی اقتصادی در صورتی که به صورت دانسته اقدام به تسهیل مبادلات اقتصادی برای اشخاص تحریم شده بکنند ممکن است توسط دولت آمریکا تحریم شوند و دسترسی آنها به نظام اقتصادی آمریکا قطع گردد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "آمریکا دو قاضی ایرانی را تحریم کرد" امتیاز دهید

1 کاربر به "آمریکا دو قاضی ایرانی را تحریم کرد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا دو قاضی ایرانی را تحریم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید