20 ایده آموزش ساخت باکس ولنتاین با تصاویر مرحله ای

به گزارش وبلاگ خوراکی، ساخت باکس ولنتاین آن هم با نزدیک شدن به روز عشق یک ایده بی نظیر برای هدیه دادن به کسی است که دوستش دارید. اما شما چقدر در خصوص ساخت جعبه هدیه روز ولنتاین می دانید؟ می دانید برای درست کردن جعبه کادو ولنتاین به چه چیزهایی نیاز دارید؟ در این مقاله از سرویس سبک زندگی در چند ایده کم هزینه و آسان آموزش ساخت جعبه کادو ولنتاین با تصاویر مرحله به مرحله ساخت را برای شما گردآوری نموده ایم. در انتهای مقاله به سوالات متداول در خصوص ساخت جعبه برای ولنتاین پاسخ خواهیم داد.

20 ایده آموزش ساخت باکس ولنتاین با تصاویر مرحله ای

1- ساخت باکس ولنتاین به شکل شیرینی با لیوان کاغذی

یک ایده فوق العاده برای ساخت جعبه کادو ولنتاین این است که از لیوان های کاغذی یک بار مصرف بهره ببرید. شما می توانید این لیوان ها را به شکل یک شیرینی خامه ای زیبا تزئین کنید و داخل آن انواع شکلات و هدیه کوچکی که دوست دارید، قرار دهید و به عشقتان کادو دهید. برای درست کردن جعبه کادو ولنتاین با لیوان یک بار مصرف باید مراحل زیر را دنبال کنید.

مواد لازم برای ساخت باکس ولنتاین با لیوان کاغذی

اطلاع از آخرین مطالب مجذوب کننده و پرطرفدار

  • لیوان یک بار مصرف کاغذی رنگی
  • مهره ها و کاموای رنگی

برای ساخت باکس ولنتاین با لیوان کاغذی باید ابتدا لبه لیوان را با فواصل یکسان به میزان 1/5 تا 2 سانتی متر برش بزنید. سپس برش ها را به سمت داخل تا کنید. حالا می توانید هر چیزی که دوست دارید داخل این باکس کوچک قرار دهید. سپس با قرار دادن هر یک از برش های لبه لیوان در زیر هم به صورت دایره ای درب باکس را ببندید.

برای محکم تر شدن باکس می توانید مقداری چسب به آن بزنید. برای تزئین روی باکس نیز می توانید از پم پم های رنگی کاموایی، مهره های مختلف و مقواهایی که به شکل قلب یا ستاره برش خورده اند بهره ببرید.

2- ساخت جعبه برای ولنتاین به شکل استوانه

اگر در پی آموزش ساختن انواع جعبه کادویی کوچک هستید که ساده و سریع آماده گردد، این بخش حتماً به دردتان می خورد. برای درست کردن یک جعبه کوچک برای هدیه ولنتاین باید به سادگی همچون تصویر زیر عمل کنید. برای این کار دو شکلی استوانه را مثل تصویر زیر روی کاغذ بکشید.

سپس آن را مثل تصویر اول روی مقوا پیاده کنید. دور مقوا را با قیچی ببرید . سپس در خطوطی که داخل کاغذ معین شده خط تا ایجاد کنید. حالا نوبت چسباندن باکس است. برای این کار باید لبه های تا شده جعبه را دقیقاً مطابق با عکس بچسبانید و روی باکس کوچک ولنتاینی تان را به سلیقه خودتان تزئین کنید.

3- آموزش ساختن انواع جعبه کادویی به شکل آبنبات

اگر در پی یک روش خاص و خلاقانه برای باکس ولنتاین هستید، می توانید باکس های زیبایی به شکل آبنبات های رنگی درست کنید. برای ساخت باکس ولنتاین آبنباتی باید الگویی که در عکس مشاهده می کنید را روی کاغذ پیاده کنید. سپس این طرح را روی مقوای رنگی قرمز یا صورتی بکشید و آن را با دقت برش دهید.

برای بریدن لوزی های وسط مقوا بهتر است از خط کش و کاتر یاری بگیرید. در خاتمه آبنبات مقوایی را مطابق عکس جمع کنید. برای بستن دو طرف باکس آبنباتی می توانید از روبان های رنگی بهره ببرید. برای تزئین روی باکس ولنتاینی می توانید یک کاغذ سفید یا مشکی بچسبانید و روی آن جملات عاشقانه ولنتاینی یا طرح قلب بکشید.

در صورتی که دوست دارید طرح روی باکس مجذوب کننده تر گردد، می توانید با مقوا چند قلب به رنگ های مشکی و قرمز ببرید و روی کاغذ بچسبانید. باکس ولنتاینی شما آماده است می توانید هدیه ولنتاین خود را همراه با انواع شکلات داخل این باکس قرار دهید.

4- آموزش ساخت جعبه کادو قلب با مقوا

ساخت جعبه کادو ولنتاین به شکل قلب یکی از برترین ایده ها برای روز ولنتاین است. قبل از آموزش ساخت باکس هدیه ولنتاین باید بدانید که شما می توانید این باکس را هم با مقوای رنگی و هم کارتن های معمولی تهیه کنید. فقط اگر برای ساخت باکس ولنتاین قلبی از کارتن معمولی بهره ببرید، باید روی آن کاغذ رنگی یا کاغذ کادو بچسبانید تا ظاهری رنگی و زیبا پیدا کنید. برای ساخت جعبه کادو قلب باید مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله اول؛ بریدن الگوی باکس قلبی

در اولین مرحله از ساخت باکس ولنتاین قلبی باید یک قلب به میزان باکسی که می خواهید درست کنید، روز کاغذ بکشید و دور آن را برش بزنید. سپس نیم سانتی متر به همه بخش های آن اضافه کنید و یک قلب بزرگ تر بکشید و دور آن را برش بزنید. قلب بزرگ تر برای درب باکس و قلب کوچک برای بخش پایین باکس استفاده می گردد.

سپس باید یک نوار حدود 7 تا 10 سانتی متری به میزان دور تا دور قلب کوچک تر بکشید و یک نوار با عرض 4 تا 6 سانتی متری برای دور قلب بزرگ تر برش بزنید.

مرحله دوم؛ درست کردن باکس قلبی

بعد از آماده شدن الگوی باکس قلبی ولنتاین باید الگوها را روی مقوای قرمز قرار دهید و با دقت برش دهید. سپس با یاری چسب گرمایی دور تا دور قلب ها را چسب بزنید و پایه آن ها را با دقت در لبه قلب ها بچسبانید. استفاده از چسب گرمایی یاری می نماید تا مقوا به راحتی بچسبد و برای چسباندن احتیاج به پایه یا چسب نواری نداشته باشید.

بعد از این که باکس قلبی را چسباندید می توانید روی آن را با هر چیزی که دوست دارید تزیین کنید. برای تزیین باکس ولنتاین قلبی می توانید از روبان و قلب هایی که به رنگ مشکی یا سفید بریده شده اند بهره ببرید. استفاده از پم پم های رنگی نیز یک ایده فوق العاده برای تزیین باکس ولنتاین است.

5- ساخت جعبه سورپرایز برای ولنتاین با نمد

برای ساخت جعبه کادو ولنتاین با نمد می توانید از نمد قرمز بهره ببرید. ساخت باکس ولنتاین به روشی که در این بخش آموزش داده می گردد، بسیار راحت است و از آنجایی که خیلی خاص و فرق دارد، برای افرادی که در پی مدل های نو باکس ولنتاین هستند، خیلی مناسب است. برای آموزش ساخت جعبه سورپرایز برای روز ولنتاین می توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله اول؛ آماده کردن بخش های مختلف باکس

در اولین مرحله از ساخت باکس ولنتاینی با نمد باید یک قلب به میزان ای که دوست دارید باکس تان را تهیه کنید، بکشید. سپس الگو را روی یک تکه مقوا برش دهید. دو عدد قلب نیز با استفاده از نمد ببرید. حالا باید نوارهایی با قطر حدوداً 7 تا 10 سانتی متری روی نمد ببرید.

توجه داشته باشید که همه نوارها باید کاملاً یک قد و یکسان باشند. اگر دوست دارید عمق باکس بیشتر گردد، می توانید قطر نوارها را بیشتر در نظر بگیرید.

مرحله دوم؛ آماده کردن باکس ولنتاین با نمد

بعد از بریدن همه بخش های باکس ولنتاینی باید یک تکه نمد قلبی را روی زمین قرار دهید. مقوای قلبی را به چسب آغشته کنید و روی قلب نمدی بچسبانید. حالا تکه بعدی قلب نمدی را روی مقوا بچسبانید. برش های نواری نمد را لول کنید و خاتمهی آن را بچسبانید.

بعد از آماده شدن همه تکه های لول شده نمد باید آن ها را در قسمت کنار قلب بچسبانید. می توانید داخل این باکس ولنتاینی خاص انواع شکلات و هدیه ولنتاین که دوست دارید را قرار دهید. این باکس سورپرایز به عنوان باکس هدیه دختر و پسر ولنتاین ایده مناسبی است.

6- مدل های دیگر ساخت جعبه برای ولنتاین

ساخت جعبه ولنتاین با ساده ترین امکانات

برای ساخت جعبه ولنتاین زنانه و مردانه تنها باید چند دقیقه زمان صرف کنید. مطمئن باشید اگر از ایده های خلاقانه برای این کار یاری بگیرید می توانید باکس های مجذوب کنندهی برای کادوی دست ساز ولنتاین و حتی گل ولنتاین را آماده کنید. شما می توانید برای ساخت باکس ولنتاین از کارتن، مقوای رنگی و یا حتی لیوان کاغذی یک بار مصرف نیز بهره ببرید.

بهتر است از این ایده های کم هزینه ساخت جعبه کادو ولنتاین برای کادوی ولنتاین دختر و پسر یاری بگیرید و سال جاری برای ولنتاین خودتان باکس هدیه درست کنید.

سوالات متداول

ساخت جعبه برای ولنتاین با لیوان کاغذی چگونه است؟

برای ساخت جعبه برای ولنتاین با لیوان کاغذی باید لبه های لیوان را برش بزنید و به سمت داخل تا کنید.

آیا می توان با نمد باکس ولنتاین درست کرد؟

بله برای ساخت باکس ولنتاین با نمد باید ابتدا یک قلب نمدی ببرید. سپس از نمدهای لول شده برای کناره های آن بهره ببرید.

نوشته های مرتبط

گل بنفشه آفریقایی و برترین روش نگهداری و تکثیر و دلیل پژمرده شدن

برترین و کاربردی ترین روش های نگهداری رب گوجه فرنگی

راهنمای خرید برترین و پرفروش ترین چرخ گوشت های بازار ایران

چند راه چاره مفید برای صرفه جویی در خرید و پس انداز

منبع: افق کوروش

به "20 ایده آموزش ساخت باکس ولنتاین با تصاویر مرحله ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 ایده آموزش ساخت باکس ولنتاین با تصاویر مرحله ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید