کووید 19 ثانیه را برای مبارزه با کرونا ساختیم، با آغاز رمضان این انیمیشن جذاب را در اختیار خانواده ها می گذاریم

به گزارش وبلاگ خوراکی، تهیه کننده انیمیشن 15 قسمتی کووید 19 ثانیه گفت: این مجموعه مفرح به مراقبت های لازمی که باید مورد توجه خانواده ها در برابر کرونا باشد می پردازد. کووید 19 ثانیه به شکل انیمیشن پنج دقیقه ای نیز به جشنواره های خارجی ارائه می شود.

کووید 19 ثانیه را برای مبارزه با کرونا ساختیم، با آغاز رمضان این انیمیشن جذاب را در اختیار خانواده ها می گذاریم

به گزارش خبرنگار حوزه سینمایی گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری وبلاگ خوراکی، شیوه کرونا در کشور ما هرچند عمده فعالیت های فرهنگی و هنری را رو به تعطیلی برده است اما در این فضا همچنان برخی گروه های هنری در تلاشند آثاری مناسب با این سوژه را تولید کرده و در اختیار مخاطبان قرار دهند.

به همین دلیل کووید 19 ثانیه مجموعه انیمیشنی است که به تازگی توسط گروه پرطرفدار دیرین دیرین، به کارگردانی علی درخشی و تهیه کنندگی محمد ابوالحسنی در دست تولید قرار گرفته است.

ابوالحسنی در مصاحبه با خبرگزاری وبلاگ خوراکی ضمن اعلام اینکه این مجموعه آماده پخش شده است، خبر داد؛ کووید 19 ثانیه مجموعه ای 15 قسمتی خواهد بود که پخش آن از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز می شود. در واقع هر شب یک اپیزود را وارد فضای مجازی خواهیم کرد.

وی افزود: همچنین با صداوسیما و شهرداری نیز در تعامل هستیم تا از این فضا به شکل بهتری برای پخش این مجموعه داستانی و آموزشی استفاده کنیم.

این تهیه کننده درباره سوژه داستانی کووید 19 ثانیه مطرح نمود: این مجموعه انیمیشن 19 ثانیه ای روایتی آموزشی است در قالب طنز که به مسائل آموزشی حول کرونا می گردازد و تأکیدی خواهد بود بر در خانه بمانیم و مراقبت های لازمی که باید در در این دوران مورد توجه خانواده ها قر ار گیرد.

ابوالحسنی ضمن تأکید بر محتوای جذاب این انیمیشن، گفت: همه این 15 قسمت روی هم رفته یک فیلم انیمیشن 5 دقیقه ای است که به شکل اپیزود توزیع می شوند. همچنین قرار است این انیمیشن که با همکاری مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ساخته شده است، به جشنواره های مختلفی که این روزها درباره کرونا در سطح دنیا درحال تدارک است، فرستاده شود.

انتهای پیام /4143/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "کووید 19 ثانیه را برای مبارزه با کرونا ساختیم، با آغاز رمضان این انیمیشن جذاب را در اختیار خانواده ها می گذاریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کووید 19 ثانیه را برای مبارزه با کرونا ساختیم، با آغاز رمضان این انیمیشن جذاب را در اختیار خانواده ها می گذاریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید