کریمی: ارائه کارت ملی برای ورود به استادیوم ها الزامی است

به گزارش وبلاگ خوراکی، حسن کریمی، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت که ارائه کارت ملی برای تماشاگران به منظور ورود به استادیوم های لیگ برتر، الزامی است.

کریمی: ارائه کارت ملی برای ورود به استادیوم ها الزامی است

به گزارش وبلاگ خوراکی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، حسن کریمی گفت: نشست امروز (چهارشنبه) شاید دهمین جلسه ای باشد که برای هماهنگی ورود تماشاگران به ورزشگاه ها در وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید که این نشست ها از اواسط سال قبل آغاز شد. هدف تمام جلسات این است که تماشاگران عزیز با کمترین مشکل و بدون آسیب وارد ورزشگاه ها شوند، با لذت و بدون دغدغه مسابقات را تماشا و تیم محبوب شان را تشویق نمایند.

وی ادامه داد: امروز در واقع مروری بر جلسات قبلی بود تا ببینیم اقدامات صورت گرفته در این راستا، کافی بوده است یا نه؟ مسئولیت ورزشگاه آزادی با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور است و تعهدات لازم در این خصوص را انجام دادیم. ما 48 گیت ورودی در درب شرقی و 30 گیت هم در درب غربی ورزشگاه آزادی طراحی و اجرا کردیم که نیازهای تماشاگران را برآورده می نماید.

طراحی بلیت الکترونیک هم صورت گرفته و به راحتی توسط هر شخصی با ارائه کد ملی از منزل خریداری می گردد.، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ضمن بیان این جمله گفت: علاوه بر سهولت در خرید برای تماشاگران، مسائل بازار سیاه هم به این صورت از بین می رود. جایگاه ها شماره گذاری شده و افراد یک یا دو ساعت قبل از مسابقه بدون دغدغه به ورزشگاه می آیند و سر جای خود می نشینند.

کریمی تأکید کرد: بلیت فروشی فقط و فقط بر مبنای کارت ملی و شماره ملی است و از تماشاگران خواهش می کنیم رعایت نمایند و سر جای خود بنشینند. هیچ کس با کارت ملی شخص دیگری نمی تواند وارد ورزشگاه گردد. بلیت کاغذی وجود ندارد و فقط با کارت ملی امکان عبور از گیت برای افراد وجود دارد. در واقع کارت ملی برای تماشاگران حکم بلیت را هم دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کریمی: ارائه کارت ملی برای ورود به استادیوم ها الزامی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی: ارائه کارت ملی برای ورود به استادیوم ها الزامی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید