پورموسوی: نشان دادیم که تیمی با برنامه هستیم، امیدوارم مقابل استقلال سربلند باشیم

به گزارش وبلاگ خوراکی، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: مقابل ذوب آهن نشان دادیم که یک تیم با برنامه هستیم.

پورموسوی: نشان دادیم که تیمی با برنامه هستیم، امیدوارم مقابل استقلال سربلند باشیم

به گزارش وبلاگ خوراکی، سید اکبر پورموسوی در نشست خبری بعد از رجحان یک بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن گفت: به مردم آبادان و طرفداران صنعت نفت تبریک می گویم. خداراشکر می کنیم که توانستیم یک بازی سخت را با برد پشت سر بگذاریم. نشان دادیم که با برنامه هستیم.

وی اضافه کرد: امروز جوان هایی برای صنعت نفت به میدان رفتند که 18 ساله بودند و توانستیم این بازیکنان را یک بار دیگر مقابل تیم باریشه ذوب آهن محک بزنیم. به این بازیکنان و توانایی های شان اعتقاد داشتیم. به حسین زواره ای و احمد شریعتی 18 ساله و محمدرضا غبیشابی 19 ساله اعتماد کردیم و خداراشکر می کنیم که در این بازی سخت سربلند شدیم. فکر می کنم تنها تیمی در ایران هستیم که به بازیکنان مان از دقیقه یک فضای کار کردن می دهیم و به آنها اعتماد می کنیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره اینکه طالب ریکانی تنها گلزن این تیم است، مطرح نمود: این توانایی تیم ماست که می توانیم از طالب استفاده کنیم. طالب مهاجم تیم ماست و خیلی تعجب کردیم که در هفته های اخیر از او به عنوان هافبک یاد می گردد. 2-4-4 بازی می کنیم و در هر 4 بازی قبلی ریکانی مهاجم ما بوده است. سایر بازیکنان نیز فضا سازی می نمایند و به حریف فشار می آورند تا اینکه یک بازیکن بتواند به گل برسد. طالب روی کار تیمی به گل می رسد و فوتبال نیز یک بازی گروهی است.

وی درباره داوری این بازی گفت: فکر می کنم آقای کاظمی قضاوت خوبی داشت، هرچند که ذوب آهنی ها به صحنه پنالتی مقداری اعتراض داشتند ولی این صحنه واقعا پنالتی بود. شاید ما روی اخراج حسین زواره ای، گله مند باشیم که داور سختگیرانه تصمیم گرفت ولی فکر می کنم مشکل داوری در این بازی نداشته ایم. داور با زواره ای که یک بازیکن جوان است خیلی سختگیرانه رفتار کرد. فکر می کنم این بازیکن از عمد نزد و شاید به دلیل اینکه نیمکت حریف مرتب اعتراض می کرد، داور تحت تاثیر قرار گرفته باشد.

پورموسوی درباره بازی هفته بعد این تیم مقابل استقلال مطرح نمود: بازی با استقلال همواره سخت است. واقعاً فاصله بازی ها کم است و برای این بازی 2 روز تمرین کردیم. برای بازی با استقلال هم همینطور است. قرعه بدی داشتیم ولی به توانایی بازیکنان مان ایمان داریم و امیدوارم مقابل استقلال هم سربلند خارج شویم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ خوراکی بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی وبلاگ خوراکی بخوانید. (کلیک کنید)

ادامه دارد..

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پورموسوی: نشان دادیم که تیمی با برنامه هستیم، امیدوارم مقابل استقلال سربلند باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورموسوی: نشان دادیم که تیمی با برنامه هستیم، امیدوارم مقابل استقلال سربلند باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید