پورتو مهدی طارمی را حفظ می نماید؟

به گزارش وبلاگ خوراکی، عملکرد مهدی طارمی در لباس پورتو، فراتر از حد انتظار بوده است. مهاجم ایرانی از زمان پیوستن به این تیم و طی حضور در 111 بازی، روی 102 گل تیمش نقش مستقیم داشته و در فصل تازه نیز در لباس اژد ها درخشان ظاهر شده است.

پورتو مهدی طارمی را حفظ می نماید؟

مهاجم ایرانی پورتو در این فصل و طی حضور در پانزده ملاقات برای پورتو، پیروز به زدن یازده گل شده و هفت مرتبه نیز پاس گل داده است. او سه شب پیش و در جریان ملاقات برابر بروژ در لیگ قهرمانان فوق العاده ظاهر شد و ضمن به ثمر رساندن 2 گل، پایه گذار یک گل دیگر تیمش بود.

پیش از آن بازی بود که روزنامه اوجوگو پرتغال در مطلبی به کوشش های پورتو برای تمدید قرارداد ستاره ایرانی اطلاع داده بود. طارمی تا سال 2024 با اژد ها قرارداد دارد و کارنامه پر بار این بازیکن سبب شده تا مدیران باشگاه در پی حفظ او باشند.

چندی پیش بود که روزنامه آبولا از کوشش آرسنال در این زمستان برای خرید طارمی اطلاع داد و اوجوگو نیز نوشت برای اینکه پورتو بتواند طارمی را از چنگال کوسه ها حفظ کند، در پی تمدید قرارداد اوست.

اکنون رسانه کالچو مرکاتو ایتالیا نیز در مطلبی از شروع مذاکرات طرفین برای تمدید 2 ساله این قرارداد اطلاع داده است. این رسانه نوشته است که مهدی طارمی مهاجم ایرانی (متولد 1992) در حال مذاکره برای تمدید قرارداد با پورتو از سال 2024 تا 2026 است.

طارمی که به نظر می رسد تصمیم گیری درباره آینده اش را به بعد از جام جهانی موکول نموده است، امیدوار به درخشش در بزرگترین تورنمنت فوتبالی جهان است و باید دید پایان چه سرنوشتی در انتظار این بازیکن بوشهری خواهد بود.

ورزش سه

منبع: فرارو

به "پورتو مهدی طارمی را حفظ می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورتو مهدی طارمی را حفظ می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید