واکنش مدیر عامل مترو به تصویر جنجالی

به گزارش وبلاگ خوراکی، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو در واکنش به انتشار عکس هایی از متروخوابی واکنش نشان داد.

واکنش مدیر عامل مترو به تصویر جنجالی

به گزارش ایسنا، مهدی شایسته اصل در واکنش به انتشار عکس هایی از متروخوابی که صبح امروز در فضای مجازی منتشر شده گفت: گفتنی است که در های ایستگاه های مترو از ساعت 5:30 بر روی مسافران بازگشایی می گردد و نهایتا تا ساعت 23 خدمات رسانی شده و ایستگاه از تمامی مسافران خالی می گردد و در های ایستگاه ها بسته می گردد.

وی با بیان این که شب ها فقط کارگران و پیمانکاران شیفت شب در ایستگاه ها حضور دارند که اقداماتی همانند نظافت، بروزرسانی تجهیزات و ... را انجام دهند، اظهار کرد: هیچ کس به غیر از کارگران و پیمانکاران اجازه حضور در ایستگاه ها را در هنگام شب ندارند و این عکس یک وصله ناجور به مترو است چرا که شرایط مترو به گونه ای است که امکان ندارد افرادی برای شب در آنجا بخوابند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو با بیان این که برآورد ما این است که یک جریان سیاسی در پی آن است که کار های عقب افتاده قبل را به گردن این دوره بیندازد، اظهار کرد: ما معتقد هستیم تصویر ساختگی و هماهنگ شده است و ایستگاه انقلاب اسلامی را به عمد انتخاب نموده اند تا با حاشیه سازی، عقب ماندگی های خود را در زمینه اورهال، خرید تجهیزات، تعمیرات و ... پوشش دهند و این گاف رسانه ای است و خواستند این عکس را به ما بچسبانند در حالی که شرایط مترو به گونه ای است که شب ها در های آن بعد از تخلیه کامل مسافران بسته خواهد شد و دوربین های نظارتی ایستگاه ها نیز به طور مداوم این موضوع را رصد می نمایند.

عکس زیر در فضای مجازی منتشر شده است.

منبع: فرارو

به "واکنش مدیر عامل مترو به تصویر جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مدیر عامل مترو به تصویر جنجالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید