مذاکره پرسپولیس با 2 دروازه بان نو؟

به گزارش وبلاگ خوراکی، خبرنگاران: این روز ها شایعه درباره جابجایی باشگاه پرسپولیس زیاد است و هر روز تعدادی از بازیکنان، گزینه این باشگاه برای فصل آینده می شوند. با این حال اگر درباره بسیاری از خطوط شک و تردید وجود داشته باشد درباره احتیاج به تغییر در خط دروازه این تیم تردیدی نیست.

مذاکره پرسپولیس با 2 دروازه بان نو؟

به گزارش وبلاگ خوراکی، دروازه بان های پرسپولیس در این فصل انتظارات را برآورده نکرده و چند امتیازی که این تیم در این فصل از دست داده حاصل اشتباهات دروازه بان هایش بوده است. این روز ها البته شرایط پیچیده تر هم شده و حامد لک، دروازه بان اصلی این باشگاه به دلایل انضباطی از ترکیب بیرون گذاشته شده و فقط احمد گوهری است که عهده دار حراست دروازه این تیم شده است.

این اتفاق در شرایطی اتفاق افتاده که گوهری، دروازه بانی که به تازگی به پرسپولیس آمده هم انتظارات را برآورده نکرده است و شایعه شده که یحیی با او برای ماندن در این باشگاه شرط و شروط گذاشته است. شرط اصلی این است که گوهری در بازی های به جای مانده حسابی خودش را نشان دهد.

همزمان، اما داستان مذاکره پرسپولیس با بیرانوند برملا شده و حالا بسیاری می دانند علیرضا قرار است دروازه بان اصلی پرسپولیس در فصل آینده باشد. با اتفاقاتی که حامد لک رقم زده او دیگر جایی در این باشگاه نخواهد داشت و حتی بعید است پس از اصلاح امور، بپذیرد که به عنوان جانشین بیرانوند در پرسپولیس فعالیت کند. مسئله، اما به همینجا ختم نمی گردد، چون اگر احمد گوهری هم انتظارات را برآورده نکند، آن وقت به غیر از علیرضا بیرانوند، پرسپولیس با دروازه بان تازه دیگری هم وارد مذاکره خواهد شد تا جانشین بیرو در این تیم گردد.

منبع: فرارو

به "مذاکره پرسپولیس با 2 دروازه بان نو؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکره پرسپولیس با 2 دروازه بان نو؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید