ماسک های اهدایی کره جنوبی به بی خانمان های شهر تهران رسید

به گزارش وبلاگ خوراکی، تهران (پانا) - ماسک های اهدایی برنامه اسکان بشر ملل متحد که از محل کمک های دولت کره جنوبی تامین شده بود، در گرمخانه های شهر تهران توزیع شد.

ماسک های اهدایی کره جنوبی به بی خانمان های شهر تهران رسید

به گزارش مهر، با حضور سعید شرف دوست معاون حمایت های اجتماعی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی وحید سلیمی معاون جذب و سازماندهی و عباس بابایی معاون پشتیبانی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در گرمخانه های زنان و مردان شهر تهران، بیست هزار عدد ماسک سه لایه اهدایی کشور کره جنوبی از طریق برنامه اسکان بشر ملل متحد را میان افراد ساکن در گرمخانه های تهران دریافت شد.

معاون جذب و سازماندهی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در خصوص آموزش های لازم در زمینه رعایت بهداشت فردی افراد در گرم خانه ها گفت: بر اساس جلسات متعددی که جمعیت هلال احمر با ستاد مبارزه با کرونا در استان تهران و ستاد کشوری مبارزه با این بیماری ویروسی داشته است، مقرر شده تا آموزش های لازم در مناطق حاشیه ای و مستعد انتشار و گسترش این ویروس توسط نیروهای داوطلب ارائه شود.

در 25 اسفند 98 نیز در قالب همکاری مشترک داوطلبان جمعیت هلال احمر و تشکل های مردمی همکار با حضور در گرم خانه های شهر تهران نسبت به توزیع اقلام بهداشتی و همچنین آموزش نکات بهداشت فردی یک تجربه خوب همکاری مشترک را رقم زدند. امروز نیز با اهدای ماسک های سه لایه پزشکی اهدایی از محل خیرین بین المللی و همچنین اقلام خوراکی اهدایی جمعیت هلال احمر در ادامه اقدامات قبلی، همراهی و همدلی خود را با آسیب دیدگان اجتماعی اعلام داشتند.

شرف دوست معاون حمایت های اجتماعی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی نیز با تاکید بر مصونیت گرمخانه نسبت به شیوع کرونا از ابتدای دوره اپیدمی این ویروس تا کنون گفت: خوشبختانه با تمهیداتی که از شروع شروع کرونا در گرمخانه های تهران اعمال شده است و همچنان با حساسیت نکات بهداشتی در حال رعایت است شاهد مصون ماندن گرمخانه ها از شیوع این ویروس بودیم و تلاش می کنیم ضمن آموزش افراد ساکن در گرمخانه ها از مشارکت آنها در اعمال دستورالعمل های بهداشتی استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "ماسک های اهدایی کره جنوبی به بی خانمان های شهر تهران رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماسک های اهدایی کره جنوبی به بی خانمان های شهر تهران رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید