راه اندازی تلفن 4 رقمی بهشت زهرا ، شماره 1530 برای پاسخگویی سریعتر در بهشت زهرا

به گزارش وبلاگ خوراکی، شماره تلفن 4 رقمی 1530 به زودی و با هدف سهولت دسترسی شهروندان تهرانی به خدمات سازمان بهشت زهرا (س) و پاسخگویی آسان تر و سرعت عمل بیشتر در ارائه خدمات، جهت تماس با ناوگان حمل متوفی به سازمان بهشت زهرا(س) اختصاص خواهد یافت.

راه اندازی تلفن 4 رقمی بهشت زهرا ، شماره 1530 برای پاسخگویی سریعتر در بهشت زهرا

به گزارش ایسنا، سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در حاشیه بازدید از ترمینال آمبولانس های بهشت زهرا(س) در مرکز شهر تهران گفت: برای اولین بار در تاریخ 50 ساله بهشت زهرا(س) و با همکاری صورت گرفته با وزارت ارتباطات با توجه به آمار بالای تماس شهروندان با سازمان بهشت زهرا(س) به منظور رفاه حال شهروندان انجام امور مربوط به حمل متوفی و تسریع در خدمات رسانی به شهروندان و سرعت عمل بیشتر این سازمان، شماره تلفن 4 رقمی 1530 به ناوگان حمل متوفی سازمان بهشت زهرا(س) اختصاص یافت.

وی شرح داد: با راه اندازی مجدد ترمینال آمبولانس های بهشت زهرا(س) در مرکز شهر تهران برای انتقال متوفی به سازمان بهشت زهرا(س) از سفرهای درون شهری بدون ضرورت جلوگیری و به طور میانگین حدود 1.5 ساعت در وقت صرفه جویی خواهد شد.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) توضیح داد: تلفن 4 رقمی 1530 قابلیت دسترسی از کلیه اپراتورهای تلفن های داخلی و تلفن همراه را بدون دریافت کد دارا می باشد و پیش بینی می گردد بهره برداری از این طرح موجب افزایش رضایت مندی و صرفه جویی زمان و سهولت در پاسخگویی به شهروندان خواهد بود.

براساس گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، وی اضافه نمود: سازمان بهشت زهرا(س) تنها سازمان بدون تعطیلی کشور که امر واجب کفایی شهروندان را انجام می دهد و سالانه 60 هزار نفر از اموات مسلمین شهر تهران را پذیرش می نماید، که حدود 40 هزار نفر در این سازمان تدفین و 20 هزار نفر به شهرستان ها اعزام می شوند.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) در ادامه با اشاره به راه اندازی پایانه آمبولانس های بهشت زهرا(س) در مرکز شهر پس از چهار سال گفت: بزودی پایانه آمبولانس های بهشت زهرا(س) در مرکز شهر تهران که چهار سال متوقف شده بود، با هدف کاهش سفرهای درون شهری و صرفه جویی در مصرف سوخت و انرژی مجددا راه اندازی خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "راه اندازی تلفن 4 رقمی بهشت زهرا ، شماره 1530 برای پاسخگویی سریعتر در بهشت زهرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی تلفن 4 رقمی بهشت زهرا ، شماره 1530 برای پاسخگویی سریعتر در بهشت زهرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید